Klej do folii transferowej z BeautyBigBang

5 sty 2018

Dziś zobaczycie moje drugie starcie z tematem folii transferowej. Tym razem przyklejałam ją na dedykowany do tego produkt - klej ze sklepu BeautyBigBang. Same zobaczcie co z tego wyszło. 


Na początek nieco opisu samego produktu. Buteleczka jest zupełnie przezroczysta, bez jakichkolwiek naklejek (mimo iż na stronie sklepu mają napis). Klej mieni się na różne kolory i jest go 10 ml. Największym rozczarowaniem (choć nie ostatnim) jest pędzelek. Tak jak widzicie na zdjęciu niżej, jest on wygięty. Przy użyciu okazało się, że dodatkowo jest sztywny jak miotła z gałęzi i się nie rozczapierza przy lekkim dotknięciu! Wyobraźcie sobie, że malujecie paznokcie patyczkiem - tak właśnie się czułam.

Regularna cena 20,65 PLN, a obecnie jest promocja - 13,76 PLN (strona ma przelicznik na walutę krajową).
Kod produktu: SKU: J2444

Jeśli zdecydujecie się na zakupy w Beauty BigBang, to pamiętajcie, że wysyłka jest darmowa, a z kodem MADL10 macie 10% zniżki.


Niezły bigos!
Nie wiem czy to wina moja, czy kleju, ale po prostu wyszła ma-ka-bra! Wszystko zrobiłam jak przy każdej aplikacji folii według instrukcji z internetu. Poczekałam dostatecznie długo, aż klej na lakierze będzie przezroczysty i wtedy przykleiłam folię. Dociskałam, gładziłam i wzięłam się za odlejanie. Oto co wyszło...

Z tego pięknego holo zostały jakieś szczątki. Jeden paznokieć zostawiłam bez topu i wygląda znośnie, bo top całkiem rozpuścił efekt holograficzny. Zdziwiło mnie, że mimo dokładnego dociskania folii do paznokci, ona przy odklejaniu "rwała się". Zupełnie tak, jakby klej nie trzymał we wszystkich miejscach.
Bardzo nie podoba mi się, że mimo aplikacji cienkich warstw kleju, on pozostawił nierówności, które widać gołym okiem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz