Gold flakes - BeautyBigBang

28 lis 2017

 Długo mnie tu nie było, ale będąc szczerą, powiem Wam, że pojawiam się znów "na chwilę" tylko po to, żeby wywiązać się z ostatnich współpracowych postów. Na pierwszy rzut idzie złoty pył, a raczej płatki złota z Beauty BigBang. Jeśli jesteście ciekawe jak wygląda na paznokciach, to czytajcie dalej :)

Słoiczek i pacynka przychodzą zapakowane w woreczek strunowy, który chroni całość przed uszkodzeniem i wysypaniem się produktu. Całkowita pojemność wynosi 0.2g, która może wydawać się bardzo mała, ale jeśli mamy produkt tylko na własny użytek, to wystarczy na długi czas. Na stronie mamy jeszcze do wyboru srebrną opcję. Po odkręceniu słoiczka jest jeszcze dodatkowe zabezpieczenie w formie tekturowego denka. Regularna cena 10,57 PLN, a obecnie jest promocja - 6,33 PLN (strona ma przelicznik na walutę krajową).
Kod produktu: SKU:J2430-GD

Jeśli zdecydujecie się na zakupy w Beauty BigBang, to pamiętajcie, że wysyłka jest darmowa, a z kodem MADL10 macie 10% zniżki.


W pierwszym zdobieniu, za bazę posłużył mi lakier hybrydowy 3in1 X-hybrid "30 Pink Bubblegum" ze sklepu dobrarada.com.pl. Połączenie pastelowego różu i złota, to mieszanka elegancka, subtelna i na czasie. Złote drobinki wciera się w warstwę dyspersyjną, a że lakiery 3w1 jej nie posiadają, to na utwardzony kolor nałożyłam top coat hybrydowy z Born Pretty. W aplikacji nie ma nic trudnego, więc polecam każdemu :)W drugim zdobieniu bazą jest zwykły lakier z Silcare 62 THE GARDEN OF COLOUR w odcieniu butelkowej zieleni. Na wyschnięty lakier zaaplikowałam top coat hybrydowy z Born Pretty, a na niego pyłek. 

Dajcie znać, które połączenie podoba Wam się bardziej :) Ściskam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz