ORLY COLOR BLAST - 50094 MINT PASTEL CREME

5 sie 2017

 W swojej wakacyjnej przygodzie z lakierami ORLY, mam do czynienia między innymi z uroczym miętowym kolorem "Mint Pastel Creme", który dziś jest głównym bohaterem wpisu. Dacie zaprosić się na wspólną podróż pełną muszli, szumu fal i pięknych paznokci? Jeśli tak, to zapraszam Was serdecznie na pokład! Wstęp wolny :)

Skoro już tu jesteście, to czas rozsiąść się wygodnie, bo ta podróż będzie miała trzy przystanki. 

Przyznać się, kto nie lubi pastelowych kolorów? Ja uwielbiam. "Mint Pastel Creme" na stronie internetowej wydawał mi się nieco jaśniejszy. Choć w buteleczce może kogoś nie przekonywać, tak nałożony na paznokcie jest olśniewający. Kryje po dwóch warstwach. Jest przyjemnie kremowy i ma świetnie skrojoną końcówkę pędzla - idealnie dopasowuje się przy skórkach, dzięki czemu nie musiałam w ogóle nic czyścić i korygować :) Niby taki mały szczegół, a cieszy bardzo!
Kolor pochodzi z tegorocznej wiosenno-letniej kolekcji, która liczy 15 kolorów, ale wybór kolorów COLOR BLAST jest znacznie większy, bo jest ich ponad 70!
Lakier dostępny na stronie www.colorblast.pl w cenie 29,90 zł oraz w perfumeriach Douglas.

Lakier posiada opatentowaną gumowaną nakrętkę GRIPPER CAP™, która gwarantuje łatwe otwieranie oraz dokładną aplikacje lakieru. Formuła lakierów Color Blast nie zawiera toksycznych substancji takich jak: DBP, Toluenu oraz Formaldehydu.
Źródło: http://colorblast.pl/pl/p,179-50094_Mint_Pastel_Creme.html

Też sięgacie po takie kolory latem? Czy wybieracie coś innego?
* lakier otrzymany w ramach współpracy z Orlybeauty.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz