Geometryczne naklejki wodne na paznokcie DS306

21 cze 2017

 Pokażę Wam tym razem arkusz naklejek wodnych ze sporą ilością geometrycznych wzorów i napisów. Myślę, że to opcja idealna do pastelowych i neonowych kolorów, a takie połączenie będzie idealne na nadchodzące lato :)Jeśli dobrze się przyjrzycie, to zauważycie, że wzory na arkuszu są bardzo małe. Bez wątpienia będą one wyglądały dobrze na każdych paznokciach. Nie będę jednak ukrywać, że aplikacja tak małych wzorów jest nieco kłopotliwa. Zawsze namoczone wzory kładę na opuszek, a stamtąd na paznokieć. Czasami jednak zdarza się, że wzór gdzieś się zagnie, a wyprostowanie go przy tak małej powierzchni jest trudne. Z drugiej strony, dzięki temu, że naklejki są tak małe, możemy układać dowolne kompozycje. Wchodząc na stronę produktu, możecie zobaczyć zdjęcia innych dziewczyn, które naprawdę wykonały piękne zdobienia - moje przy nich się chowa ;) Zostało mi jeszcze bardzo dużo wzorów, więc spodziewajcie się, że jeszcze nie raz je zobaczycie.

Kto śledzi mnie dłużej, ten wie, że to nie są moje pierwsze naklejki wodne z tego sklepu. Tak jak w przypadku pozostałych, tak i w tym jestem zadowolona z jakości. Aplikują się bez problemu, mają dobrą jakość druku, a w przypadku tych - mamy przezroczyste tło, dzięki czemu możemy używać różnych kolorów pod spód. Właściwie to nie wiem, co mogłabym Wam jeszcze dodać, bo i tak za każdym razem pisze to samo ;) Świadczy to tylko o tym, że te naklejki są naprawdę godne wypróbowania. Oczywiście, jeśli macie jakieś pytania to piszcie je w komentarzach.

DGMG10 - 10% rabatu na wszystkie nieprzecenione produkty w sklepie Born Pretty Store. Przesyłka nierejestrowana jest zawsze darmowa.UŻYTE LAKIERY:
- Orly, Mirrorball
- Bell, PASTEL DREAM Gelly 03* produkt otrzymany w ramach współpracy z Born Pretty Store

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz