Biały lakier do stemplowania 15ml z Born Pretty

23 cze 2017


Przedstawiam Wam dziś świetny lakier do stemplowania. Już po pierwszym zdaniu możecie wyczuć, że jestem zadowolona, ale mimo wszystko zapraszam Was do dalszej części wpisu, bo przygotowałam bardzo wakacyjne zdobienie :)Nie jest to mój pierwszy lakier do stemplowania z tej serii, bo mam już czarny, którym jestem zachwycona. Pomyślałam, że sprawdzę, czy biały też będzie niezawodny. Pierwszy raz mogłyście zobaczyć go w innym zdobieniu, ale również na gradiencie i już wtedy Wam wspominałam, że jestem z niego zadowolona. Dziś po prostu piszę o tym w dedykowanym lakierowi wpisie ;) 

Lakier jest gęsty i bardzo dobrze napigmentowany. Jego pojemność to 15ml, więc wystarczy na wiele użyć. Patrząc na jego czarną wersję, mogę Wam napisać, że po dłuższym czasie może minimalnie zgęstnieć, ale nadal nadaje się do użytku. Włosie w pędzelku jest gęste i przed użyciem lakieru na płytce, trzeba go dobrze wytrzeć, żeby nie nanieść produktu zbyt wiele. 
Mam jeszcze inny biały lakier do stemplowania z tego sklepu, ale kompletnie przy tym się chowa! Dalej w poście podałam Wam link do wpisu, w którym pokazywałam Wam ten drugi lakier. Przyznam Wam szczerze, że teraz sięgam tylko po ten, bo tamten bardziej prześwituje :)

DGMG10 - kod upoważnia Was do 10% zniżki na wszystkie produkty nieprzecenione w sklepie Born Pretty. Wysyłka nierejestrowana jest zawsze darmowa.UŻYTE PRODUKTY:
- gąbki do makijażu, które wykorzystałam do gradientu,
- 1 warstwa bazowa Sally Hansen "White On",
- ORLY "BE DARING"
- ORLY "PUT THE TOP DOWN"
- biały lakier do stemplowania z Born Pretty,
- płytka BP-L010
- top coat Sally Hansen Diamond Flash
* produkt otrzymany w ramach współpracy z Born Pretty Store

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz