Naklejki wodne DLS-276 z Born Pretty

28 kwi 2017

 Chciałam pokazać Wam dzisiaj arkusz pięknych naklejek wodnych z Born Pretty Store, których niestety już nie ma. Po wejściu w link produktu, cały czas zostaję przekierowywana na inne rzeczy. Przeszukałam strone po stronie zakładkę z naklejkami wodnymi, ale to też nic nie dało. Szkoda, że tak ładne naklejki zostały wycofane, ale mimo to, pokażę je Wam.


 Arkusz nie jest zbyt duży. To z rodzaju tych jednorazowych, jeśli użyjemy go na wszystkie paznokcie, choć ja postawiłam tylko na niektóre. Naklejki są dobre jakościowo. Wydrukowane na przezroczystej folii, więc można aplikować je na różne kolory. U mnie lakierem bazowym jest biel z Sally Hansen i bardzo podoba mi się ten efekt. Na lewej ręce na kciuku i palcu środkowym użyłam szarego lakieru ORLY BREATHABLE "Power Packed", a na drugiej ręce wszystko jest w odwrotnej kolejności. 
Starałam się znaleźć jakieś odpowiedniki tego arkusza, ale niestety efekty są zerowe. Mimo tego w sklepie Born Pretty Store jest nadal ogromny wybór naklejek wodnych, więc polecam zajrzeć >tutaj<


*Produkt otrzymany w ramach współpracy z Born Pretty Store.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz