Harunouta L034, czyli wiosenna płytka pełna kwiatów + FILM

3 kwi 2017

Wy już dobrze wiecie, że moim ulubionym motywem są kwiaty i wszelkie rośliny. Gdy zobaczyłam wzory na tej płytce, to była miłość od pierwszego wejrzenia! Same powiedzcie - czy ta płytka nie jest piękna? W dalszej części wpisu zobaczycie pierwsze zdobienie, które zrobiłam przy użyciu tej ślicznotki.


Płytka mimo innej nazwy na kartoniku, pochodzi ze sklepu Born Pretty Store. Już sam kartonik jest miłą odmianą od dobrze nam znanych motywów z BPS. Wymiary płytki, to standardowo przy tych prostokątnych - 12,5 cm x 6,5 cm. Znaczna większość wzorów kwiatowych jest duża, na tyle, że nawet przy bardzo szerokich i długich paznokciach, część wzoru pozostanie na stemplu. Myślę, że to bardzo dobra wiadomość dla posiadaczek długich i szerokich paznokci - te kwiaty na pewno pokryją je w całości :) Mamy tu też kilka istot - motyla, ważkę, ptaka i pszczołę.

Motywy z tej płytki aż proszą się o pokolorowanie! Zaszalałam i na każdym paznokciu zrobiłam kolorowy stempel. Białe kontury, to nowy lakier do stemplowania z BPS, o którym więcej napiszę Wam wkrótce, ale pewnie same widzicie, że robi robotę! 

Za tło posłużył mi gradient z ORLY Breathable "Pamper Me" i Silcare THE GARDEN of COLOR mini 135, a wzory odbijałam tymi przezroczystymi stemplami, które pokazywałam w porównaniu. 
Nie robiłam typowych stemplowych naklejek na macie, bo takie nie zdają u mnie egzaminu. Po pokolorowaniu wzoru na stemplu, na wybrany paznokieć nałożyłam top, poczekałam aż będzie prawie suchy (ale nadal trochę lepki) i na to bezpośrednio ze stempla odbiłam wzór.

Po odbiciu pierwszego wzoru pomyślałam, że ten jasny kontur nie był najlepszym pomysłem, ale czym dalej, tym upewniałam się w swoim dobrym wyborze. Całość dzięki temu wygląda lekko i przyjemnie :)
Na filmiku możecie zobaczyć proces kolorowania i odbijania na drugiej ręce. Jednego dnia pomalowałam jedną dłoń, a drugiego drugą, bo trochę czasu zeszło przy tym kolorowaniu.

UŻYTE PRODUKTY:
ORLY BREATHABLE "PAMPER ME",
ORLY "OUI",
ORLY "BE DARING"
ORLY "ON THE EDGE"
SILCARE THE GARDEN of COLOR mini 135
SILCARE THE GARDEN of COLOR mini 62
SILCARE THE GARDEN of COLOR mini 143
SILCARE THE GARDEN of COLOR mini 79
biały lakier do stemplowania Born Pretty 15ml
* Produkt otrzymany w ramach współpracy z Born Pretty.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz