Płytka BP-L011 Born Pretty Store

5 lut 2017

Motywy roślinne, kwiatowe, zwierzęce i bajkowe - to streszczenie idealnie pasujące do płytki BP-L011 z Born Pretty Store, którą chcę Wam pokazać w tym wpisie. W dalszej części zobaczycie też zdobienie wykonane przy użyciu tej płytki. Zapraszam do oglądania :)


Płytka standardowo przychodzi do nas zabezpieczona niebieską folią, którą przed użyciem należy ściągnąć. Jej rozmiary to 12.5 cm na 6.5 cm. Wzory mamy podzielone jakby na dwie części - po jednej stronie są pojedyncze elementy roślinno-zwierzęce, z których można tworzyć rozmaite kompilacje, a po drugiej stronie jest cała masa kwiatów i liści. Przy odbijaniu wzorów nie sprawia problemów, choć przy dużych obszarach trzeba uważać, żeby nie ściągnąć za dużo lakieru, bo zrobią się prześwity. Lubię te płytki. Mimo, że są Chińskie, to bardzo dobrej jakości. 
KOD ZNIŻKOWY -10%: wpisując przy zamówieniu kod DGMG10 dostaniecie 10% rabatu na wszystkie nieprzecenione produkty w sklepie.A teraz czas na zdobienie, które powstało przy użyciu tej płytki. W ostatnim czasie kupiłam dwa przezroczyste stemple, więc NARESZCIE widzę gdzie ląduje wzór! Jednego używam do mniejszych wzorów, a drugiego do większych. Nawet nie wiecie jaką frajdę sprawia mi teraz stemplowanie :) Stworzyłam taką scenkę z lasu/polany z dodatkiem zwierzyny leśnej. Poniżej lista użytych rzeczy:
- lakier bazowy: ORLY BREATHABLE "POWER PACKED" (klik),
- ciemny granat: ORLY "MIDNIGHT SHOW" (klik),
- jasny niebieski: DELIA 7.03 seria SIZE M (lakiery kupione w SANO)
- czarny lakier do stempli: Born Pretty Store (klik)
- przezroczyste stemple: 1 (klik) i 2 (klik)
- płytka BP-L011 (klik)
Podoba Wam się taka propozycja manicure? Chciałybyście mieć taką płytkę, czy to nie Wasze gusta?
*płytka otrzymana w ramach współpracy z Born Pretty Store.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz