MOTYWACYJNE TAPETY DO POBRANIA CZ. II

24 lut 2017

Pastelowe motywacyjne tapety na telefon
 Od ostatniej publikacji motywacyjnych tapet minęło bardzo dużo czasu, dlatego pomyślałam, że najwyższa pora, by poczęstować Was czymś nowym. Zapraszam!


 Poprzednia porcja motywacji cieszy się z Waszej strony niesłabnącym zainteresowaniem - za co dziękuję! To bardzo miłe :) Jednak, gdy dziś patrzę na tamte graficzne poczynania, to... uśmiecham się pod nosem, bo widzę, że zrobiłam kilka kroków do przodu! 

 W nowych tapetach nie mogło zabraknąć liści monstery, marmurka i pięknego pastelowego gradientu. To ostatnio tak modne motywy, że aż sama je polubiłam. Moim faworytem jest tapeta z gradientem i moją ilustracją, która powstała głównie z myślą o kalendarzu. Uprzedzałam, że rysunki znajdą się jeszcze w innych projektach :)

WAŻNE!
Tapety udostępniam Wam za darmo, tylko do użytku własnego na urządzeniach mobilnych. Nie zezwalam na ich odsprzedaż i udostępnianie na swoich dyskach/chmurach w celu dalszego rozpowszechniania. Jeśli chcecie powiadomić innych o istnieniu tych tapet na stronie/blogu, to pozwalam na użyczenie grafiki z tego wpisu z linkiem odsyłającym tutaj, lub po prostu skorzystajcie z ikonek na końcu wpisu. Miłego korzystania!

Aby pobrać wybraną tapetę wystarczy kliknąć w link z jej nazwą. Rozpocznie się automatyczne pobieranie pliku z mojego Dysku Google.


Koniecznie napiszcie w komentarzu, która tapeta rozgościła się na Waszych telefonach/tabletach! :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz