Naklejki wodne Anastazja - kolekcja Basic-361 i Basic-32

26 sty 2017

O naklejkach wodnych od Anastazja.net wspominałam Wam w już w tamtym roku. Wówczas pokazałam kolekcję little, czyli małe naklejki. Dziś opowiem nieco o naklejkach na całe paznokcie. Zapraszam do lektury! :)

Kolekcja Basic-32
Arkusz 32 był pierwszym, którego użyłam, jeśli chodzi o naklejki całopaznokciowe. Wzory na nim są... dość mało spotykane i raczej dla osób lubiących niestandardowe rozwiązania. Naklejki mają duże rozmiary, dzięki temu posiadaczki szerokich paznokci nie muszą się martwić, że gdzieś zabraknie wzoru. A co z wąskimi paznokciami? Tutaj sprawa wygląda nieco inaczej - moje paznokcie są bardzo wąskie (poza kciukami), wówczas nałożony wzór (też nie każdy) prezentuje się trochę dziwnie. Jak możecie zauważyć, wybrałam wzory na dwa paznokcie - pani w kapeluszu. Podejrzewam, że na szerszych paznokciach prezentowałby się lepiej, a u mnie wzór zginął.
Całopaznokciowe naklejki Anastazji charakteryzuje przede wszystkim to, że papier, na którym jest wykonany nadruk jakby przypomina folię. Jedynym przez to minusem jest trochę dłuższe schnięcie, choć można uznać to również za plus, bo mamy dłuższy czas na manewrowanie naklejką po paznokciu. W tym zdobieniu całość zabezpieczyłam topem Sally Hansen Insta-DRI, który na tych naklejkach okazał się porażką! Choć na zdjęciu tego nie widać, to gołym okiem były widoczne pęknięcia wzoru.

Kolekcja Basic-361
Arkusz Basic-361 poszedł w ruch jako drugi, już z innym topem. Przy czaszkach użyłam Sally Hansen Diamond Flash i nic nie pękało, ale trochę zbyt mocno docisnęłam pędzelkiem, więc powstały miejscami prześwity. Powiem Wam szczerze, że nie szaleję za motywem czaszek. Te jednak są tak uroczo zestawione z tymi kolorami, że wylądowały na moich paznokciach na Sylwestra :) Dość nietypowy wzór jak na tę okazję, prawda? 

Podsumowując, naklejki całopaznokciowe od Anastazji są trochę bardziej wymagające pod względem schnięcia, co nie zmienia faktu, że wszystkie dostępne wzory są obłędne! Co jakiś czas pojawiają się nowości - tu polecam śledzić Instagram i Facebook Anastazji. Jeśli chcecie obejrzeć wszystkie kolekcje i naklejki, to zapraszam na stronę anastazja.net, natomiast zakupów dokonacie na allegro (kolekcja BASIC kosztuje 10 zł).

* Naklejki otrzymane w ramach współpracy z Anastazja.net.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz