KALENDARZ/PLANNER 2017 do pobrania za darmo

6 gru 2016

Kalendarz/planner 2017 do pobrania za darmo!
 W Mikołajki mam dla Was prezent - kalendarz na 2017 rok do samodzielnego wydrukowania. Do każdego miesiąca przygotowałam po dwie ilustracje, które powstały na papierze. Zapraszam do dalszego oglądania i pobierania.

Przyznaję szczerze, że z żalem zmniejszałam każdy rysunek, ale nie chciałam aby coś przy wydruku zostało ucięte. Obiecuję jednak, że grafiki w odpowiednich okresach będą o sobie przypominać. Bądźcie czujni! :)
Kalendarz chciałam utrzymać w charakterze "bazgrołkowym". W całym kalendarzu jest sporo miejsca do notowania w każdy dzień, ale nie zabrakło też pola na luźne notatki albo rysunki. Kalendarz projektowałam  głównie pod siebie, więc mały wgląd na przyszły miesiąc nie jest przypadkowy. Lubię zerknąć jak przedstawiają się poszczególne daty następnego miesiąca bez konieczności przekładania kartki. Mam nadzieję, że dla Was okaże się to równie wygodne. Zobaczcie jak  przedstawiają się poszczególne kartki z kalendarza:WAŻNE INFORMACJE
1. Kalendarz ma format A4 i przy drukowaniu nie musicie się martwić, że nie macie kolorowego tuszu - wystarczy czarny. Arkusze są zapisane w PDF i najlepiej drukować w jak najwyższej jakości.
2. Kalendarz udostępniam Wam za darmo, ale tylko do prywatnego użytku (choć oczywiście możecie go wydrukować i podarować komuś w prezencie).
3. Nie zezwalam na jego odsprzedaż i udostępnianie na swoich dyskach/chmurach w celu dalszego rozpowszechniania. 
4. Jeśli chcecie powiadomić innych o istnieniu tego kalendarza na stronie/blogu, to pozwalam na użyczenie grafik z tego wpisu z linkiem odsyłającym tutaj.
5. Mam nadzieję, że mój kalendarz będzie Wam towarzyszył w pięknych dniach. Życzę Wam z całego serca, by 2017 obfitował w jak największą ilość wspaniałych chwil! :) Miłego korzystania!


Aby pobrać pliki, kliknij poniższy link. Rozpocznie się automatyczne pobieranie paczki .rar (17,5 MB) z mojego Dysku Google.


Poślij dalej w świat! To nic nie kosztuje, a dla mnie ten mały gest wiele znaczy :)


Dajcie znać czy skorzystacie z mojego kalendarza? A może macie już kalendarz? Pochwalcie się jaki! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz