Naklejki wodne z motywem palm YE-323 Born Pretty Store + FILM

17 lis 2016

 Większość osób pokazuje już zimowe zdobienia, a u mnie przewrotnie - tropiki na paznokciach! Zrekompensowałam sobie w ten sposób jesienną szarugę. W roli palm występują naklejki z Born Pretty Store, które nie doczekały się użycia w wakacje. Pozwolicie zabrać się w słoneczny rejs? Jeśli tak, to zapraszam do dalszej lektury.


Zdecydowałam się na arkusz w czarnej wersji kolorystycznej. Pod niżej podanym linkiem są do wyboru 3 opcje: czarna, te same naklejki w wersji pomarańczowo-żółtej i arkusz z innymi, bardzo kolorowymi wzorami. Z jakością naklejek nie ma żadnego problemu - dobry druk, szybko się odmaczają i są umieszczone ma przezroczystej bazie, dzięki czemu możemy tworzyć pod nimi rozmaite tła. W przygotowanym filmie uzupełniającym, zobaczycie zdobienie z drugiej ręki i całe wykonanie. Jedyny problem jaki mam ze wszystkimi naklejkami wodnymi, to zwijanie się ich po ściągnięciu z odmoczonego kartonika. Wzięłam się jednak na sposób i najpierw nakładam je na wilgotny palec, a później ustawiam naklejkę na paznokciu, który uprzednio też trochę nawilżam. Dzięki temu mogę jeszcze bez problemu manewrować naklejką.
Link do produktu: 1 sheet Coconut Trees Water Decals Summer Style Transfer Sticker Anchors Nail Stickers
DGMG10 - kod zniżkowy -10%, który obowiązuje przy produktach nieprzecenionych. Wysyłka nierejestrowana jest darmowa.

UŻYTE PRODUKTY I FILM NA YOUTUBE
❤ ORLY - PUT THE TOP DOWN: klik
❤ ORLY – ROAD TRIPPIN: klik 
❤ ORLY – PUSH THE LIMIT: klik
❤ Sally Hansen Xtreme wear “Black Out” 370
❤ Sally Hansen Xtreme wear “White On” 300

Kolorowy mix lakierów ORLY nałożyłam za pomocą stempla na wcześniej pomalowane, białe paznokcie. Już kilkukrotnie pisałam Wam o tej metodzie robienia tła pod zdobienia, a w filmie możecie zobaczyć, jak wygląda to w praktyce.
*Oglądaj w HD.
Podoba Wam się motyw palm w zdobieniach, czy nie jesteście fankami?
* naklejki otrzymane w ramach współpracy z Born Pretty Store.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz