Nail Rings 173 - srebrne metaliczne naklejki Anastazja.net

6 lis 2016


Metaliczne naklejki sprawdzą się doskonale do stylizacji subtelnych i tych bardziej odważnych. W zależności na jaki kolor je nałożymy, taki uzyskamy efekt. Mając takie naklejki, możemy wykonać również manicure w stylu negative space. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o nail rings i moich odczuć, to zapraszam do dalszego czytania.

 Przyznaję szczerze, że z własnego wyboru nie sięgam po tego typu naklejki. Chyba głównie z obawy na zagniecenia, które mogą powstać. O ile w przypadku naklejek wodnych takie zagniecenia może rozpuścić top coat, tak już przy zwykłych raczej nie ma co na to liczyć. Jeśli dobrze się przypatrzycie, to na ostatnim zdjęciu na środkowym palcu zobaczycie mały "wypadek" - wynik: 1 zagniecenie na 10 paznokci, to jeszcze nie tak źle. W tym zestawieniu nałożyłam je na lakier Sally Hansen COMPLETE SALON MANICURE - 641 Belle of the Ball.

 Naklejki mają bardzo dobry klej i nie musimy się martwić, że się odkleją. Na tym arkuszu mamy do wyboru dwa wzory, z czego trójkąty są w dwóch rozmiarach. Niestety w ofercie na allegro nie widzę tego wzoru, ale niżej podam Wam linki do innych wersji - srebrnych i złotych.
Srebrne naklejki metaliczne
Złote naklejki metaliczne

I co Wy sądzicie o takich naklejkach - używacie czy unikacie?

* naklejki otrzymane w ramach współpracy z Anastazja.net

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz