Płytka BP-L010 Born Pretty Store

19 paź 2016

Płytka BP-L010 bardzo mocno wpisuje się w letnie klimaty, a to wszystko przez azteckie/indiańskie wzory. Choć u nas nastała już jesień, to z miłą chęcią przywołam nieco cieplejsze wspomnienia. Zapraszam do dalszej części, jeśli chcecie wiedzieć co myślę o tym produkcie.


Pamiętam, że jakiś czas temu był ogromny boom na tego typu wzory. Im częściej obserwowałam je u innych, tym bardziej chciałam mieć coś podobnego na swoich paznokciach. Kiedy zobaczyłam tę płytkę, to oczy same się uradowały! Właściwie nie ma tu wzoru, który by mi się nie podobał. Dzisiejszy testowy mani nie jest jakoś szczególnie spektakularny, ale czasami mam ochotę na coś prostego. W mojej głowie kłębi się jeszcze masa pomysłów na paznokcie przyozdobione wzorami z tej płytki. Z pewnością rezultaty jako pierwsi zobaczą moi obserwatorzy na Instagramie. Serdecznie Was zapraszam na @madl_len.pl
Wymiary płytki to 12,5cm na 6,5cm. Znajduje się na niej 7 małych wzorów i 14 całopaznokciowych. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do jakości wzorów. Poniżej zobaczycie moje odbitki, które nie zawsze wychodziły perfekcyjnie. Niestety jest to moja wina, bo zbyt delikatnie zbieram nadmiar lakieru z płytki. Płytka w regularnej cenie kosztuje $5.99, ale warto śledzić stronę, gdyż bardzo często mają atrakcyjne promocje. 

Przypominam również, że przy zakupach na Born Pretty Store możecie skorzystać z mojego kodu DGMG10, który daje Wam -10% na wszystkie nieprzecenione produkty.
Do wykonania tego mani, użyłam 3 lakierów:
- ORLY Be Daring oraz On The Edge (zobacz recenzję)
- Delia z serii Size M 7.01Lubicie takie wzory? Macie swojego faworyta na tej płytce? Dajcie koniecznie znać! :)

* Produkt otrzymany w ramach współpracy z Born Pretty Store.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz