Baby Boomer wykonany zwykłymi lakierami do paznokci - jak zrobić?

4 paź 2016

Baby Boomer wykonany zwykłymi lakierami do paznokci
Masz chęć na klasykę w innym wydaniu? Tak jak ja nie lubisz malować nieskazitelnych, białych linii? Koniecznie sprawdź technikę Baby Boomer, którą wykonasz także zwykłymi lakierami do paznokci. Jeśli chcesz wiedzieć jak to zrobić, to zapraszam do dalszego czytania.


Co to jest Baby Boomer?

To nic innego jak wersja gradientowego french manicure. Świetna alternatywa dla osób, którym malowanie kresek wychodzi średnio (albo gorzej ;)) lub po prostu nie czują się dobrze w klasyce. 

Baby Boomer zwykłymi lakierami do paznokci - jak wykonać

UŻYTE LAKIERY:
- Delia, BIOAKTYWNE SZKŁO w numerze 1
- Allepaznokcie, ONE COLOUR w numerze 14 (na próżno szukać go w internecie, bo po wyszukaniu tego lakieru, nie pokazuje się odpowiedni. Kupiłam go w nadmorskim sklepiku dawno temu.) 
ZOBACZ POST: "Ultra delikatnie"
- ORLY, Cake Pop (PRZEJDŹ DO RECENZJI)
- Sally Hansen, Xtreme Wear w numerze 300 White On

WYKONANIE:
Kolory nałożyłam na gąbeczkę w takiej kolejności, jak napisałam wyżej. Aplikowałam je tak, by jeden lekko zachodził na drugi - dzięki temu uzyskałam gładkie przejścia. Zaznaczyć muszę, że najlepiej sprawdzą się tu gąbeczki do makijażu, ponieważ dzięki swojej gładkiej powierzchni nie robią bąbelków na paznokciach. Z braku tej do makijażu, użyłam gąbki do mycia naczyń (czystej rzecz jasna ;)). Niestety to spowodowało skutek uboczny, czyli masę bąbelków, których na zdjęciach nie widać, ale w rzeczywistości bardzo mi przeszkadzały.
Jeśli chodzi o ilość powtórzeń wklepywania lakieru, to było to od 2 do 3 razy. Na koniec całość pokryłam 1 warstwą bioaktywnego szkła (tu dołożyłam zdobienia na dwa paznokcie) i utrwaliłam top coatem Sally Hansen Insta DRI.

ZDOBIENIE:
Całość wydawała mi się zbyt delikatna, więc zdecydowałam się na podwójne stemplowanie. Użyłam płytki BPL-029 ze sklepu Born Pretty Store (zobacz recenzję), a także dwóch lakierów do stemplowania również z tego sklepu. Recenzja białego (klik), recenzja zielonego (klik).

Baby Boomer wykonany zwykłymi lakierami do paznokci

Nosiłyście już paznokcie wykonane tą techniką? Jeśli tak, to było to wykonanie na hybrydach, czy zwykłymi lakierami? A jeśli nie, to dajcie znać, czy skusicie się na taką klasykę w innym wydaniu! :)

Zapraszam Was też na mój Instagram, gdzie znajdziecie jeszcze więcej paznokciowych inspiracji @madl_len.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz