Naklejki wodne Anastazja (Nail Water Wraps) - kolekcja Little-48

2 lip 2016


Znacie naklejki wodne Anazstazja.net? Jeśli nie, to zapraszam Was dziś na pierwszy wpis, w którym zobaczycie ile kartoników do mnie dotarło oraz jaki manicure zrobiłam przy użyciu naklejek z kolekcji Little-48.

Moja przygoda z naklejkami Anastazji miała swój początek na Instagramie. To właśnie tam odnalazła moje konto przemiła dziewczyna o imieniu Anastazja i zaproponowała przesłanie naklejek :) Nie wiedziałam jakich wzorów się spodziewać, ponieważ ich nie wybierałam, ale widziałam u Basi, że ilość może oszałamiać - zobaczcie zdjęcie u Basi. Któregoś dnia otrzymałam przesyłkę, a w niej 28 kartoników, które wywołały ogromny uśmiech na twarzy! :)Miałam dylemat, który wzór pójdzie w ruch jako pierwszy, ale koniec końców wybrałam ten w Londyńskim klimacie - kolekcja Little-48. W asortymencie sklepu znajdziecie 5 kolekcji naklejek:
- Mini collection, na kartoniku znajduje się 8 wzorów na całe paznokcie - zobacz,
- Basic collection, na kartoniku mieści się 12 wzorów na całe paznokcie - zobacz,
- Little collection, w zależności od kartonika mogą znajdować się na nim same małe wzory, lub małe z kilkoma dużymi - zobacz,
- Shine collection, w zależności od kartonika mogą znajdować się na nim same duże wzory, lub same małe - zobacz,
- NOWOŚĆ Nail Rings, złote lub srebrne metaliczne naklejki - zobacz srebrne, zobacz złote
Każdy taki kartonik jest zapakowany w folię. Do tej pory przy naklejkach wodnych spotykałam się z dodatkową folią na samym papierze, a tu tego nie ma, więc plus, że odchodzi nam jej ściąganie (choć nie wiem jak w przypadku naklejek na całe paznokcie w innych kartonikach, bo ich nie sprawdzałam jeszcze). Jakość wydruku jest naprawdę bez zarzutu - zero pixelozy! :) Naklejki są ultra cienkie i nadają się nie tylko na zwykły lakier, ale także na żele i hybrydy. W wodzie należy moczyć je około 20 sekund, choć ja kładę je na nasączony wodą wacik i też dobrze schodzą z kartonika. Jedynym małym minusem w tym kartoniku jest to, że niektóre wzory znajdują się bardzo blisko siebie i wycinanie wymaga dużego skupienia, żeby nie uszkodzić sąsiedniego wzoru. Ogólne wrażenia są bardzo pozytywne i jestem ciekawa następnych wzorów.
Lakiery jakich użyłam, to:
- granatowy, ORLY MIDNIGHT SHOW (zobacz recenzję),
- czerwony, MARC JACOBS,
- biały, Sally Hansen Xtreme Wear 300
PRZYDATNE LINKI:
* strona Anastazja.net
* aukcje na Allegro
* Instagram @anastazja_net
* Facebook Anastazja.net
Spotkałyście się już wcześniej z naklejkami wodnymi Anastazja.net? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz