W odcieniach niebieskiego (zdobienie z Instagrama @madl_len.pl)

23 cze 2016

"W odcieniach niebieskiego", czyli poniekąd w odcieniach wakacyjnych, bo morze i bezchmurne niebo. Kto śledzi mnie na Instagramie, ten widział te paznokcie już dawno temu. Zdjęcia robiłam w jakiś chłodniejszy dzień, bo rękaw od swetra widzę, a kiedy piszę te słowa - dosłownie rozebrałabym się ze skóry ;) W dalszej części dowiecie się czego użyłam do wykonania tego mani.Zapraszam na Instagram: @madl_len.pl
Ostatnimi czasy dużo się dzieje - dużo podróży, spotkań, opalania, zadań do wykonania - przez co mnie tu mniej. Na szczęście mam jeszcze kilka wpisów, które czekają na wciśnięcie "Opublikuj", więc tak zupełnie nie dam Wam o sobie zapomnieć ;) Aktualnie na paznokciach mam półtoratygodniowe zdobienie, którego nie sfotografowałam (bo ciągle było coś ważniejszego do zrobienia). Choć trzyma się nadzwyczaj dobrze (lekkie odpryski na bokach), to odtworzę je raz jeszcze żeby Wam pokazać w świeżej wersji :)
Co do użytych lakierów, to z całego serca polecam Wam ten z Silcare. Aplikacja standardowa - 2 warstwy - ale kolor jest bajeczny.
Użyłam:
• płytka: Born Pretty Store BP-L015 (przejdź do recenzji),
• lakier do stemplowania: Born Pretty Store (przejdź do recenzji),
• piaskowy lakier na palcu wskazującym: lovely baltic sand 9,
• niebieski na pozostałych paznokciach: Silcare GARDEN OF COLOUR mini 35
DGMG10 - kod rabatowy -10% do wykorzystania w sklepie BornPrettyStore.com dla produktów nieprzecenionych. Wysyłka nierejestrowana jest darmowa.


Co obecnie macie na paznokciach? Polecacie szczególnie jakiś lakier do wypróbowania w te wakacje?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz