ORLY ROAD TRIPPIN - letnia kolekcja PACIFIC COAST HIGHWAY

14 cze 2016

 Wakacje tuż za rogiem. Zbliżają się urlopy i mnóstwo okazji do eksponowania swoich paznokci w żywych kolorach. Czy jest coś bardziej podbijającego kolor opalonej skóry od neonów? Poznajcie ROAD TRIPPIN.


Choć na swatchach w internecie ten lakier wydaje się ciepłym, neonowym żółciakiem, tak w rzeczywistości jest istną żarówą! Wiecie, taką co wzrok przyciąga z kilometra. Na pewno pamiętacie, jak w szkole były pożądane neonowe zakreślacze - to jest właśnie taki kolor. Mam wrażenie, że cała kolekcja PACIFIC COAST HIGHWAY jest utrzymana w takim zakreślaczowym klimacie. Na lato idealne, choć zdaję sobie sprawę, że nie każda kobieta lubi tak zwracać na siebie uwagę.
Na zdjęciach widzicie w większości trzy cienkie warstwy lakieru bez top coatu. Jedynie na palcu wskazującym jakoś udało mi się poprzestać na dwóch. Przy tego typu kolorach trzeba liczyć się z tym, że krycie będzie problematyczne - miejscami mogą pojawiać się prześwity. Dobrym rozwiązaniem jest stosowanie jako bazy białego lakieru, jednak ja obyłam się bez niego i efekt jest równie zadowalający. Po wyschnięciu uzyskujemy delikatne, satynowe wykończenie.
Cała kolekcja jest dostępna na stronie orlybeauty.pl - zobacz PACIFIC COAST HIGHWAY 
Nie wiem czy wiecie, ale ostatnio strona Orlybeauty została zaktualizowana i teraz nie musicie się logować, by zobaczyć ceny. Ogólnie poruszanie się po stronie jest bardziej intuicyjne i jestem pewna, że nie tylko ja jestem zadowolona z wprowadzonych zmian :)Odważyłybyście się nosić taki kolor na swoich paznokciach?
* Lakier otrzymany w ramach współpracy z Orlybeauty.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz