Płytka BP-75 Born Pretty Store

3 maj 2016

 Płytka BP-75 ze sklepu Born Pretty Store jest kolejnym wyborem, który padł w ramach naszej współpracy. Tym razem nie wybrałam dużej płytki z wieloma dużymi wzorami. Przyznaję, że nieco obawiałam się, czy wielkość tych wzorów będzie odpowiednia dla moich długich paznokci. 

Obawy nie potwierdziły się. Uff! :) Pomimo tego, że jeden z trzech/czterech - zależy jak potraktujemy pawie pióro - wzorów na całe paznokcie jest nieco mniejszy, to i tak jego rozmiar jest dobry na długie paznokcie. Płytka przychodzi do nas w firmowym kartoniku i jest zabezpieczona niebieską folią, którą przed użyciem należy zdjąć. Średnica płytki to 5,5cm. Głównym motywem są pióra i ptaki, co bardzo mi się spodobało (inaczej bym jej nie wybrała ;)) Jedynym wzorem, który tu jakby znalazł się "przypadkowo" i nie pasuje mi do koncepcji jest smok. No powiedzcie same, co on ma wspólnego z ptakami i piórami? Że zjada ptaki, a pióra wypluwa? Może Wy będziecie miały jakąś inną teorię - koniecznie napiszcie! :) 
DGMG10 - kod rabatowy, dzięki któremu dostaniesz 10% zniżki na wszystkie nieprzecenione produkty w sklepie. Przesyłka nierejestrowana jest darmowa.


Jak możecie zobaczyć poniżej, wszystkie wzory odbiły się bardzo dobrze - tak, tak, smok jest odwrócony. Chociaż muszę przyznać, że pawie piórko czasami płata figle i po odbiciu we wzorze są małe spustoszenia. Na ptaki nie mam jeszcze pomysłu, ale z piórkami już zaszalałam i zdobienie zobaczycie już jutro, w kolejnym wpisie. Chociaż korciło mnie bardzo żeby wrzucić je do tego wpisu ;)

Skusiłybyście się na tę płytkę? Jak myślicie, co tu robi ten smok? ;)

* Produkt otrzymany w ramach współpracy z Born Pretty Store.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz