Orly Matte FX - Green Flakie Topcoat

6 maj 2016

 Kolekcja Matte FX miała swoją premierę już bardzo, bardzo dawno temu. Jak to zwykle przy wyborze lakierów do testów, postanowiłam pokopać trochę w archiwach Orlybeauty i tak trafiłam na Green Flakie. 
Ostatnio bardzo modny stał się efekt tłuczonego szkła w manicure. Można powiedzieć, że Pink oraz Green Flakie od Orly są takim bardzo drobno potłuczonym szkłem. Opalizujące drobinki są zatopione w prawie przezroczystej bazie. Nie bez powodu użyłam słowa "prawie", gdyż w wersji zielonej top jest minimalnie zabarwiony na zielono, a w różowej na różowo. Jest to na tyle delikatny efekt, że po nałożeniu tego topu na jakikolwiek kolor, nie wpływa on na jego barwę. Na poniższych zdjęciach zobaczycie jedną warstwę Green Flakie na czarnej bazie. Dla porównania, na ostatnim zdjęciu zobaczycie go w wersji z połyskiem.
Aplikacja - jak to bywa przy tego typu top coatach - jest średnia. O ile przy pierwszym użyciu pędzelka znajduje się na nim spora ilość drobinek (mały paznokieć), tak przy pozostałych na pędzelku jest ich mniej. Trzeba trochę pobawić się w wędkarza i je połowić :)
Na uwagę zasługuje również buteleczka, której szkło jest matowe, co wygląda naprawdę fajnie.
Lakiery dostępne na stronie www.orlybeauty.pl, zobacz kolekcję Matte FX, która liczy 4 lakiery.

Która wersja podoba Wam się bardziej - matowa, czy z połyskiem?

*Lakier otrzymany w ramach współpracy z Orlybeauty.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz