Naklejki wodne DS-250 Born Pretty Store

13 maj 2016

Dzięki naklejkom wodnym możemy bardzo szybko i łatwo wykonać manicure, który nie będzie nudny. W tym wpisie chcę pokazać Wam zestaw kwiatowych naklejek ze sklepu Born Pretty Store, który idealnie wpasowuje się w wiosenne klimaty.
Na kartoniku są 63 kwiatki, zupełnie przezroczyste. Jest to wielki plus, bo możemy szaleć z kolorami bazowymi. Jak będziecie mogły zobaczyć na zdjęciach, mój mani był dość skromny, ale niektóre kwiatki/płatki pokolorowałam już na paznokciach samodzielnie zrobionymi tintami i zabezpieczyłam całość top coatem. Z wzorami nic złego się nie stało, nie uległy przez to rozmazaniu, czy uszkodzeniu. Na tyłach opakowania znajduje się instrukcja użytkowania. Jak już wspomniałam na wstępie, ta technika zdobienia paznokci jest bardzo szybka i łatwa. Jedyne co potrzebujemy, to miseczka/kubek z wodą. Wkłada się do niej wyciętą naklejkę, z której uprzednio należy zdjąć przezroczystą folię i czekać 10-20 sekund, aż papier nasiąknie. Z mokrego papieru wystarczy zsunąć kwiatek na wybrane miejsce na paznokciu, docisnąć i gotowe! :)
DGMG10 - kod rabatowy, dzięki któremu dostaniesz 10% zniżki na wszystkie nieprzecenione produkty w sklepie. Przesyłka nierejestrowana jest darmowa.
Za lakier bazowy posłużył mi ORLY - Cake Pop -> Zobacz recenzję (klik)

Korzystacie z naklejek wodnych? Wolicie te na całe paznokcie, czy takie pojedyncze wzory?

*Produkt otrzymany w ramach współpracy z Born Pretty Store.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz