Holograficzna folia transferowa #92 - Born Pretty Store

11 maj 2016

Przyznaję, że z foliami transferowymi nie miałam do tej pory do czynienia. Zawsze do nich wzdychałam, ale jakoś nie decydowałam się na nie. Zobaczycie dziś w akcji holograficzną folię transferową ze sklepu Born Pretty Store, do której nie użyłam kleju.

Na początku muszę wspomnieć, że klej jest niezbędny, jeśli chcemy zaaplikować folię na cały paznokieć. Ja użyłam ją na mocno wyschnięty lakier, a jak wiadomo nie schnie on równomiernie, stąd efekt taki, a nie inny. Bez kleju raczej nie osiągniemy efektu innego, niż ten przedstawiony.
W asortymencie sklepu jest bardzo dużo folii transferowych. Z oferty, z której wybrałam tę folię o numerze #92, znajduje się jeszcze mnóstwo innych wariantów. Można też zamówić cały zestaw, gdzie są już podane konkretne modele. Długość folii to 30cm, a szerokość 10cm. Jest to naprawdę dużo i taki kawałek folii powinien wystarczyć na wiele zdobień.
DGMG10 - kod rabatowy, dzięki któremu dostaniesz 10% zniżki na wszystkie nieprzecenione produkty w sklepie. Przesyłka nierejestrowana jest darmowa.

Jak aplikować folię na lakier?

- pomaluj 1 warstwę koloru bazowego i poczekaj aż wyschnie,
- pomaluj drugą warstwę, a kiedy będzie prawie sucha, lecz nadal lekko lepka, przyłóż na paznokieć odmierzony (wycięty) kawałek folii,
- dociskaj chwilę, żeby kolorowa folia przyczepiła się do lakieru i oderwij przezroczystą folię  
Ktoś może się zastanawiać, gdzie ten holograficzny efekt. Niestety po nałożeniu top coatu wszystkie holo drobinki zniknęły. Możliwe, że to wina akurat tego konkretnego topu, bo jest on dość specyficzny. Koniec końców efekt mi się podoba, choć nie zapałałam wielką miłością do folii transferowych.
Podoba Wam się taki efekt? Używacie folii do zdobień paznokci?

* Produkt otrzymany w ramach współpracy z Born Pretty Store.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz