Zielony lakier do stemplowania - Born Pretty Store

28 kwi 2016

 Dawniej dostać dobry lakier do stemplowania, to niemal misja niemożliwa. W dodatku w jakimś ciekawym kolorze - to już całkiem kosmos. Na szczęście od dłuższego czasu sprawa wygląda zupełnie inaczej i mamy ogromny wybór lakierów do stemplowania. W tym wpisie pokażę Wam jeden z nich, który otrzymałam w ramach współpracy od Born Pretty Store.

Na początek chciałabym, abyście zwróciły uwagę na szyjkę buteleczki - jest dość mocno obklejona lakierem, co niestety nie było wynikiem mojego działania. Lakier po prostu taki do mnie przyszedł i miałam problemy z jego odkręceniem. Nie wiem, czy to jest wynikiem transportu, czy tego, że był może wcześniej odkręcany, ale szyjkę wyczyściłam i wszystko z lakierem jest dobrze :)
W małej kwadratowej buteleczce otrzymujemy 6ml zielonego lakieru z domieszką żóło-pomarańczowego pyłku. Generalnie bardzo kojarzy mi się to z żukiem ;) Konsystencja lakieru jest gęsta i trzeba szybko wykonywać ruchy przy stemplowaniu, bo wysychanie jest ekspresowe. Krycie oceniam na bardzo dobre, natomiast zauważyłam, że wzory lepiej się odbijają, jeśli są mniej skomplikowane. Jak zobaczycie na poniższe zdjęcia, to same zauważycie, że piórka nie koniecznie odbiły się idealnie, ale te geometryczne wzory wyglądają już świetnie. Zaznaczam, że nie jest to mani, w którym hasałam non-stop. Te prawidłowe zdobienie wykonane tym lakierem zobaczycie przy okazji recenzji innego produktu. 
DGMG10 - kod rabatowy, dzięki któremu dostaniesz 10% zniżki na wszystkie nieprzecenione produkty w sklepie. Przesyłka nierejestrowana jest darmowa.* Lakier otrzymany w ramach współpracy z Born Pretty Store.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz