ULUBIONE KONTA NA INSTAGRAMIE - watercolor i illustrations cz.I

17 kwi 2016

Są to dwa typy kont, które na Instagramie obserwuję najczęściej i nie jestem w stanie przejść obok nich obojętnie. Zapraszam do dalszej części wpisu, by poznać moich ulubieńców. 

ZOBACZ TAKŻE: Ulubione konta na Instagramie - flatlay

Ilustracje wykonywane za pomocą kredek, pisaków, programów graficznych czy właśnie farbek, są dla mnie bardzo ciekawym tematem do obserwacji. Nawet nie zdajecie sobie sprawy, jak kiedyś często wzdychałam pod nosem do męża w czasie przeglądania kolejnych obrazków, mówiąc "ja tak nie potrafię". W odpowiedzi od niego zawsze słyszałam "głupoty gadasz, potrafisz". Rany! Jasne, że potrafię! Nie aż tak ładnie, jak co niektórzy, ale potrafię - chociażby pokazałam to we wpisie o samodzielnej nauce grafiki wektorowej. Po pierwsze; pokazuje to, że mamy (nie bez powodu użyłam liczby mnogiej, bo wiem, że nie jestem w tym sama) skłonność do umniejszania swoich możliwości. 
Po drugie; wszyscy coś chcielibyśmy umieć, ale chęci do nauki już nie przybywa nam z takim entuzjazmem. Dlatego chciałabym, żeby takie konta były dla nas inspiracją/motywacją do działania, a nie gwoździem do trumny naszej kreatywności i powodem do użalania się nad swoimi umiejętnościami :) 

Zdjęcia są wygenerowane przez widget LightWidget. Po kliknięciu w zdjęcie danego autora zostaniecie przeniesieni na jego konto na Instagramie.

* Tytułowa grafika została wykonana przy użyciu grafik z graficznego kreatora scen. Możesz pobrać go TUTAJ.

Które z przedstawionych kont przypadło Wam najbardziej do gustu? Czy może jest to tematyka, która nie pociąga Was jakoś szczególnie?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz