Ulubione konta na Instagramie - flatlay

3 kwi 2016

Tak sobie ostatnio pofolgowałam z blogowaniem, że nie publikowałam prawie miesiąc. Mimo tego myślałam jakie lekkie i przyjemne tematy wprowadzić na wiosnę, co by cały czas nie zadręczać Was  tylko recenzjami (choć te też będą). Wyszło na to, że wiosna upłynie pod znakiem inspiracji, a jak wiadomo na Instagramie jest ich cała masa! Od dziś cyklicznie będę się z Wami dzielić moimi ulubionymi kontami o różnej tematyce. Na pierwszy rzut idzie ostatnio bardzo popularny flatlay.


Flatlay to nic innego jak zdjęcia robione z góry. Często przedmioty na nich są ułożone symetrycznie, a w całej kompozycji nie ma grama przypadkowości. Ta technika fotografowania ma całą rzeszę fanów, ale przeciwnicy też się znajdą. Zazwyczaj wśród ich argumentów pada stwierdzenie, że takie wystylizowane, a wręcz wyidealizowane zdjęcia nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Ba! Coraz częściej pojawiają się głosy, że powstają konta, które niemal niczym się od siebie nie różnią. Może jest w tym ziarnko prawdy, ale powiem Wam, że ja bardzo lubię oglądać ładne zdjęcia. Subskrybuję takie konta, aby mieć codziennie ucztę wizualną. W komentarzach z miłą chęcią poczytam Wasze polecenia z tej kategorii, a tak prezentują się moi aktualni ulubieńcy:

Zdjęcia są wygenerowane przez widget LightWidget, który sam się aktualizuje. Po kliknięciu w zdjęcie danego autora zostaniecie przeniesieni na jego konto na Instagramie.

@coffeeandseasons@anniebluelowry@the.life.so.beautiful_


@thebeecreative


@___moschino@wkuchniwieczorem@koko_secretrainbowpath


@apaltynowicz

* Tytułowa grafika została wykonana przy użyciu grafik z graficznego kreatora scen. Możesz pobrać go TUTAJ.

Jakie konta na Instagramie lubicie obserwować najbardziej - przeważa wśród nich jakaś tematyka? Jak odniesiecie się do tego, że aktualnie większość kont wygląda tak samo? Pamiętajcie, że liczę na Wasze polecenia w komentarzach :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz