Born Pretty Store - płytka BPL-029

19 lut 2016

Kwiaty, kwiateczki, duużoo kwiatów! Czyli płytka BPL-029 z Born Pretty Store


Aż chciałoby się napisać, że wiosna i lato zostały zamknięte na płytce o wymiarach 12,5 x 6,5 cm. I chyba tak właśnie jest :) Eksplozja radości! Bardzo lubię takie motywy, a dodatkowo jakość przy odbijaniu jest naprawdę doskonała, pod warunkiem, że użyję dobrego stempla. Mamy tutaj 14 wzorów na całe paznokcie i 7 małych. Praktycznie wszystkie nadają się do kolorowania, więc nie ma mowy żeby ta płytka się zakurzyła. Nie potrafię wybrać jednego wzoru, który byłby tym naj!, ponieważ każdy jest ładny. Oczywiście przed użyciem należy ściągnąć niebieską folię zabezpieczającą. Do przechowywania płytki mamy dołączony kartonik z bardzo ładnymi wzorami i logo sklepu.
DGMG10 - kod rabatowy, dzięki któremu dostaniesz 10% zniżki na wszystkie nieprzecenione produkty w sklepie. Przesyłka nierejestrowana jest darmowa.

Przy tej płytce (jak wspomniałam na początku) również można zaszaleć z kolorowaniem. Przygotowałam sobie pięknie pokolorowane róże i te kwiatki z lewego górnego rogu. Wszystko skończyłoby się dobrze, gdyby nie fakt, że naklejki przygotowałam na innej folii, z której później nie chciało się nic odkleić! :) Dlatego postawiłam w ramach pocieszenia na inne kwiaty, w jednym kolorze. Wzór został odbity białym lakierem z Born Pretty Store, o którym mowa była tutaj. Bazowy lakier to przepiękny róż z Sally Hansen "178 All Bright".


Podoba Wam się ta płytka? Może któryś wzór szczególnie?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz