Born Pretty Store - płytka BP-L015

17 lut 2016

Recenzje płytek od Born Pretty Store zaczynam od tej, która zajęła w moim sercu szczególne miejsce, czyli płytki BP-L015. Dlaczego jest dla mnie wyjątkowa? O tym dalej.

Na płytce o wymiarach 12,5 x 6,5 cm przytwierdzonej do białego plastiku, znajduje się 14 dużych wzorów całopaznokciowych i 9 małych. Duże wzory są na tyle dobre, że spokojnie wystarczą na dłuższe paznokcie, a wyżłobienie wszystkich wzorów jest bez zarzutu. Przed użyciem płytki należy ściągnąć z niej niebieską folię zabezpieczającą, w przeciwnym razie wzory nie będą chciały się odbijać (ale większość osób już to wie). Do przechowywania mamy dołączony kartonik z logiem BPS. Płytka jest wyjątkowa z tego względu, że posiada motywy odpowiednie na każdą porę roku. Tak naprawdę jeśli ktoś może pozwolić sobie tylko na jedną płytkę, to ta będzie najlepsza. Ze wzorów na zimę mamy drzewo bez liści oraz choinki. Na jesień mamy liście, a na wiosnę i lato bardzo dużo kwiatów. Dodatkowo na małych wzorach znajdują się dwa z napisami, które pasują na Walentynki oraz Dzień Mamy.

DGMG10 - kod rabatowy, dzięki któremu dostaniesz 10% zniżki na wszystkie nieprzecenione produkty w sklepie. Przesyłka nierejestrowana jest darmowa.

Paczkę z BPS otrzymałam jakoś pod koniec października i od tamtego czasu powstała masa różnych zdobień, choć tu pokazuję tylko dwa. Naklejki stemplowe w obu przypadkach - próbowałam  już tych prosto ze stempla i tych z folii. Jednak ostatnio coraz częściej widuję naklejki, które są jakby gotowym manicure z kolorem. Na pokolorowany wzór nakłada się bezpośrednio kolor, który i tak wylądowałby przy standardowych naklejkach. Nie wiem jak inne dziewczyny to robią, ale u mnie wyszła jakaś masakra! ;) Normalnie, przed nałożeniem naklejki pomalowałabym paznokcie dwiema warstwami, dlatego tak samo zrobiłam na folii. Żeby to się przykleiło, to paznokcie pomalowałam jedną warstwą bezbarwnego lakieru. Nie zmienia to jednak faktu, że te dwie warstwy koloru po odklejeniu z folii są dość sztywne. W trakcie przyklejania coś pękało albo się kruszyło... Dostawałam białej gorączki ;) 
 Na poniższym mani do stemplowania użyłam białego lakieru z BPS, o którym mowa była w tym poście: BIAŁY LAKIER DO STEMPLI I STEMPEL XL Z GUMĄ MARSHMALLOW BORN PRETTY STORE
Robicie naklejki stemplowe? Podoba Wam się ta płytka?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz