Pastelowe tapety na telefon

31 sty 2016

3 darmowe tapety na telefon do pobrania
Zamiast tony Walentynkowych serduszek, przygotowałam dla Was tapety na telefony w subtelnych kolorach, z niezobowiązującymi motywami. 


Małymi kroczkami zbliżamy się do wiosny. Właściwie, to te kroki są chyba większe, niż mi się wydaje. Żeby zrozumieć, co mam dokładnie na myśli, zachęcam do zerknięcia na to zdjęcie z mojego profilu na IG. 

Miałam w zamiarze przygotowanie również tapet na pulpity, ale po zapisaniu coś dziwnego działo się z jakością grafik - mimo, iż robiłam wszystko jak zawsze. Nie chcę serwować Wam (i sobie) bylejakości, więc koniec końców powstały 3 pastelowe tapety na telefony i również tablety. Wiem,  że tu nie widać aż tak tych pastelowych barw, ale na komputerze zazwyczaj wszystko prezentuje się inaczej. 
Skąd pomysł na takie motywy? Gorąca czekolada nie gości często w moim menu, dlatego, kiedy ostatnio piłam ją podczas projektowania, to tak sama wcisnęła się do programu ;) Kropki, kropeczki, kropunie - kto zagląda do mnie dłużej, to wie, że jestem kropkoholiczką. Kropek nie zabrakło też w jesiennych tapetach. Kwiat to dzieło przypadku. Oglądałam tutoriale rysunkowe i zamiast sięgnąć po kartkę, postanowiłam wypróbować instruktaż na szybko w programie. W rezultacie to właśnie kwiat najbardziej skradł moje serce i zagościł na wyświetlaczu. Przez specyficzne tło (jakby pochlapane), Mąż po zerknięciu na mój telefon stwierdził w pierwszej chwili, że mam brudną szybkę ;) Ciekawa jestem, czy u Was też ktoś tak pomyśli. Dajcie znać, który motyw stał się Waszym ulubionym.

Grafiki możecie pobrać na własny użytek (do wyświetlania na urządzeniach mobilnych, nie do sprzedaży) z mojego Dysku Google. Po kliknięciu w link z nazwą rozpocznie się automatyczne pobieranie. Tapety są zapisane w formacie PNG, który jest obsługiwany przez większość telefonów. W razie, gdyby Wasz telefon nie wyświetlał pobranej tapety wystarczy zmienić format na JPG (w jakimkolwiek programie graficznym) lub napisać do mnie maila, a wtedy prześlę grafikę w zmienionym formacie.


Jeśli podoba Ci się któraś tapeta, podziel się informacją o tym wpisie korzystając z poniższych przycisków. Dziękuję!
Możesz także pokazać zdjęcie tapety w akcji. Pamiętaj aby mnie oznaczyć, ponieważ z chęcią wpadnę do Ciebie w odwiedziny. Facebook - @madllenblog, Instagram - @madl_len.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz