Darmowe mockupy do pobrania

9 sty 2016

Darmowe mockupy do pobrania

Mockupy, to nic innego jak makiety, na których możemy zaprezentować swoje projekty. Najczęściej spotykanymi bazami są tablety, smartfony, komputery czy wizytówki. Na niżej zebranych stronach są również inne elementy, które świetnie posłużą do prezentacji.

Do uzupełniania makiet najlepiej i najłatwiej użyć Photoshopa. W sieci znajduje się wiele filmów instruktażowych, pokazujących jak odpowiednio umieścić na nich projekt posługując się tym programem. Do tych ułożonych prosto (np. monitory lub tablety) spokojnie można użyć GIMPa, co też sama praktykuję. Czasami pobieramy plik złożony z osobnych zdjęć w formacie .png, a innym razem możemy trafić na zapis .psd. Nieocenioną pomocą przy użyciu GIMPa, może okazać się wpis "Jak pracować na warstwach", który pokazuje, co to są warstwy i jak się z nimi obchodzić.

STRONY Z DARMOWYMI MOCKUPAMI

freebiesbug.com
Na tej stronie jest niezliczona ilość mockupów! Do wyboru, do koloru. Dodatkowo znajdziemy tam inne darmowe  elementy. Szczególnie polecam zerknąć na fonty.
Darmowe mockupy do pobrania

behance.net
Zbiór projektów z różnych stron.
Darmowe mockupy do pobrania

richmombusiness.com
Ten zbiór można potraktować bardziej jako kreator scen ze zdjęć, niż typowy mockup, ale wszystko jest kwestią wyobraźni. W paczce jest cała masa różnych elementów w kobiecym stylu. W celu pobrania grafik, należy zapisać się do newslettera na dole strony.
Darmowe mockupy do pobrania

uifest.com
12 wysokiej rozdzielczości makiet.
Darmowe mockupy do pobrania

pixelbuddha.net
Tutaj (podobnie jak na pierwszej stronie) znajdziecie najróżniejsze makiety, ale nie tylko. Fonty, grafiki, zdjęcia... to tylko część wymienionych zasobów.
Darmowe mockupy do pobrania

GRAFICZNY KREATOR SCEN
Nie mogłam pominąć swojego "dziecka". Wśród wielu grafik znajdują się też takie elementy, na których z łatwością umieścicie swoje projekty.
Darmowe mockupy do pobrania

Korzystacie z mockupów? Znacie jeszcze jakieś strony, które oferują darmowe pliki tego typu?