Biały lakier do stempli i stempel XL z gumą Marshmallow Born Pretty Store

21 sty 2016

Nadszedł czas na kolejne recenzje produktów z Born Pretty Store, które wybrałam w ramach współpracy. Tym razem recenzja podwójna. W dalszej części wpisu przeczytacie o stemplu i białym lakierze do stemplowania.

STEMPEL XL Stamper Squishy Marshmallow Big

W chwili, kiedy trafił do mnie ten stempel, byłam wprost zachwycona miękkością jego gumy i jej rozmiarem: średnica wynosi 4 cm. Noszę głównie długie paznokcie, więc swobodne umieszczenie wzoru było na wyciągnięcie ręki. Szybko zabrałam się za korzystanie z niego i… Kurczaki, no czar prysł! O ile do samego metalowego trzonka nic nie mam, to guma ma swoje humorki. Z jednymi płytkami współpracuje świetnie (głównie BPS – choć też nie zawsze), a z innymi wcale - nie łapie wzorów. Na Wigilię chciałam ostemplować kilka paznokci śnieżynkami z płytki QA86. Mimo kilkunastu prób z różnymi lakierami wzór łapał się urywkami lub wcale, więc koniec końców zrezygnowałam. Przy zakupie stempla z tej oferty, mamy do wyboru dwa kolory gumy: tą nieco przezroczystą (mleczną) lub czerwoną. Ponoć to właśnie czerwona guma odbija nieco lepiej. Przy użyciu tego stempla próbowałam zrobić odbitki wzorów z płytek, ale poniżej zobaczycie, że efekty były marne. Przy swatchu lakieru do stempli użyłam dwóch gum – tej Marshmallow (wzornik środkowy) i małej zielonej gumy z B. Loves Plates. Widać różnice gołym okiem. Do czyszczenia gumy z pozostałości lakieru używam rolki do ubrań, a przed pierwszym użyciem jej nie matowiłam (gumy, nie rolki ;)). W komplecie otrzymujemy też przezroczysty scraper do ściągania lakieru z płytki. Jest on delikatnie giętki (nie tak sztywny, jak karty) i na jego rzecz odstawiłam wszystkie inne zdrapki. Stempel i zdrapka dostępne tutaj
DGMG10 - kod rabatowy, dzięki któremu dostaniesz 10% zniżki na wszystkie nieprzecenione produkty w sklepie. Przesyłka nierejestrowana jest darmowa.


BIAŁY LAKIER DO STEMPLI

W małej kwadratowej buteleczce mieści się 6 ml lakieru. Jego konsystencja jest delikatnie rzadka, a pigmentacja niczego sobie, choć mogłaby być lepsza. Pędzelek krótki i szeroki. Po odbiciu wzoru biały kolor jest wyraźny i tylko czasami pojawiają się prześwity – gdy zbyt mocno zbierzemy lakier z płytki. Poniżej pokazałam go na wzorniku na czerni i różnych kolorach. Przepraszam, że nie na paznokciach, ale przy recenzji płytek na pewno się tak ukaże :) Ostatecznie wizualną ocenę pozostawiam Wam, ale ja jestem zadowolona. Lakier dostępny tutaj.
DGMG10 - kod rabatowy, dzięki któremu dostaniesz 10% zniżki na wszystkie nieprzecenione produkty w sklepie. Przesyłka nierejestrowana jest darmowa.
Dziewczyny, powiedzcie mi, czy ta guma faktycznie jest taka kapryśna też u Was, czy ja coś zrobiłam nie tak?

* Produkty otrzymane w ramach współpracy z Born Pretty Store