Internet na 6+/ #17 - legalne konkursy, tutoriale Inkscape, darmowe piękne zdjęcia + LINKOWE PARTY

19 gru 2015

legalne konkursy, tutoriale Inkscape, darmowe piękne zdjęcia + LINKOWE PARTY
Już siedemnasty raz zebrałam linki, na które warto zwrócić uwagę. Uczą, bawią, pomagają. Na końcu możesz dorzucić też coś od siebie. Zapraszam!

410 lekcji rysowania podzielonych tematycznie - część darmowych (dostępnych od zaraz). [ENG]

28 prostych tutoriali do Inscape - wszystko ładnie przedstawione obrazowo, więc nawet jeśli Twój angielski nie jest perfekcyjny, to sobie poradzisz. [ENG]

5 sposobów na tworzenie angażujących wpisów blogowych - przeczytaj, jeśli chcesz zwiększyć aktywność wśród swoich Czytelników.

20 darmowych pięknych zdjęć - co miesiąc nowa dostawa! Jestem pewna, że coś Ci przypadnie do gustu. [ENG] Więcej miejsc, z których można pobrać zdjęcia tego typu, znajdziesz w tym wpisie.

Kompendium wiedzy na temat organizowania konkursów - tych na Facebooku i nie tylko. Zobacz jak go zorganizować zgodnie z prawem.

Darmowe pędzle do GIMPa i Photoshopa - ogromny wybór, a w dodatku można ich używać w celach komercyjnych. Cała strona jest godna uwagi, ponieważ znajdziesz na niej także inne przydatne rzeczy. [ENG]

Jak zrobić menu z obrazkami (MegaMenu) - tutorial dedykowany dla Bloggera i mimo wszystko wymaga minimalnego rozeznania w HTML. [ENG]

LINKOWE PARTY - podziel się linkiem!
Podziel się linkiem do swojego jednego wpisu, który Twoim zdaniem zasługuje na większą uwagę (możesz polecić post z innego bloga/strony). Wystarczy, że klikniesz niebieski przycisk "Add your link". W polu "name" wpiszesz tytuł posta (nie nazwę bloga, ani nie imię) dodasz link i zatwierdzisz. Linkowanie trwa do 31 grudnia do godziny 23:55. Nie zwlekaj i polecaj wartościowe treści :)