Zimowe i świąteczne grafiki do pobrania

20 lis 2015

Zimowe grafiki do pobrania
Zdaję sobie sprawę, że wiele osób jeszcze nawet nie chce słyszeć o zimie, ale prawda jest bolesna - ona zbliża się nieubłaganie! Przyszedł więc czas na nowe grafiki do pobrania. Tym razem w tematyce zimowo-świątecznej.


Wiem, że tradycja wysyłania kartek jest o wiele słabsza niż dawniej. Ogromna szkoda, że taki miły gest jest dziś zastępowany przez maile czy smsy. Sama zawsze z przyjemnością zasiadam do wypisywania pocztówek, by móc obdarować najbliższych dobrym słowem. Tworząc tę kolekcję, miałam przed oczami jej odbiorcę, który samodzielnie postanowił wykonać kartkę. Choć zawartość jest dość okrojona, to i tak daje wiele możliwości. Ograniczyć nas może tylko wyobraźnia. Przy użyciu tych grafik stworzycie też bileciki do prezentów lub obrazki do powieszenia w ramce. Opcji jest naprawdę wiele! Nie wykluczam też kolejnych kolekcji, bo zima długa a do samych świąt jest jeszcze miesiąc.
Elementy widoczne na powyższym zdjęciu zapakowałam do paczki .zip (rozmiar 1,26 MB). Wszystkie grafiki są w dużych rozdzielczościach na przezroczystych tłach w formacie .png. Całość udostępniam Wam za darmo, możecie korzystać z nich komercyjnie (licencja CC0) i udostępniać link do tego wpisu w celu polecenia. Klikając w poniższy link rozpocznie się automatyczne pobieranie pliku z mojego Dysku Google. Po pobraniu paczkę należy rozpakować.


Wysyłacie kartki świąteczne czy mimo wszystko wygrywa sms? Skusicie się na zrobienie własnych?