Wzornik (próbnik) 50 pcs Born Pretty Store

26 paź 2015

Wzornik/próbnik (jak kto woli), to taka niepozorna rzecz. W momencie, kiedy nasza lakierowa kolekcja przyjmuje spore rozmiary lub chcemy poćwiczyć bądź pokazać wzory, okazuje się bardzo przydatny.

Jak się można domyślić, rozpoczęłam współpracę z Born Pretty Store, która w pewnym momencie zaowocuje także dla Was, ale o tym pod koniec :) Musicie wiedzieć, że fakt jakiejkolwiek współpracy nigdy nie wypływa na moją opinię - mnie się nie da (prze)kupić – dlatego nigdy nie zamieszczam formułki, która o tym przypomina, bo jest to dla mnie oczywiste. Do meritum, kobieto!

Wzornik przychodzi do nas w woreczku strunowym, którego zawartość (długa śruba, śrubka i 50 przezroczystych „szpatułek”) musimy złożyć same. Nie jest to nic trudnego. Małą śrubkę polecam dokręcić jak najbardziej, ponieważ jest ona trochę luźna i pozostawiona na brzegu może się odkręcić. Miałam pewne obawy, czy wszystko, aby na pewno się zmieści, ale jak widać, zostało jeszcze trochę miejsca. Z ciekawości policzyłam próbniki, aż w oczach mi się mieszało – jak wół jest 49, co nie robi mi większej różnicy, ale wiadomo, że każdy klient oczekuje dokładnie takiej samej ilości, jaką podano na stronie. Taka forma wzornika jest o wiele wygodniejsza od słoneczek. W każdej chwili można ściągnąć dowolną ilość szpatułek i malować, nie martwiąc się, że przez przypadek ubrudzimy wzornik obok.
Produkt kupicie pod linkiem 50 pcs Nail Art Polish Display Tips Stand Practice Tool. Do każdego nieprzecenionego produktu możecie użyć kodu DGMG10, który generuje 10% zniżki. Przesyłka nierejestrowana zawsze jest darmowa.


W momencie kiedy 5 osób skorzysta z mojego kodu (DGMG10), wraz ze sklepem BPS zorganizujemy dla Was rozdanie lub konkurs. Cieszy się ktoś? Wiem, wiem, cieszyć się będzie wygrana (a może wygrane?) :)
Korzystacie ze wzorników czy uważacie to za zbędną rzecz?