Internet na 6+/ #16 - logo w 10 minut, minimalistyczne notesy, malowanie na liściach i piękne blogi

8 paź 2015

Jako że czwartek, to prawie piątek, dlatego czas na coś przyjemnego - przygotowałam dla Was zestawienie ciekawych linków, na które trafiłam w ostatnim czasie. Będzie minimalistycznie i bardzo kreatywnie!
*  Profil Joanny na Instagramie, na którym możecie zobaczyć pejzaże na liściach i piękne rysunki. Wszystko to tworzy szesnastoletnia dziewczyna. Jestem zachwycona i podziwiam za taką precyzję. Wielki ukłon!

* Już od dłuższego czasu szukałam notesów i zeszytów, których okładki nie byłyby pstrokate. W ten sposób trafiłam na Studio of Basic Design i Papierniczeni. Tak jak nie było wyboru, tak teraz jest klęska urodzaju, ale za to, jaka piękna! Jeszcze nie wiem na co się zdecyduję... a na co Wy byście się skusili?

* Często jest tak, że nowe blogi/strony odkrywam dzięki temu, że polubiły mój profil na Facebooku. Zawsze lubię sprawdzić kto to taki i co kreuje. Tym razem poznałam fanpage oraz blog Food Illustration Magdy, która tworzy ilustracje do przepisów kulinarnych. Tu kolejny raz się kłaniam! Tak jak nie śledzę blogów kulinarnych, tak tu nie da się przejść obojętnie.

* Na kolejny blog naprowadził mnie wujek Google. Poznajcie Grafiterkę (strona/blog). Jak się przedstawia na Facebooku - "nowoczesna grafika skierowana głównie do kobiet. Tworzę piękne szablony na blogi, strony internetowe, sklepy, identyfikację wizualną itp.", tak zgadzam się ze wszystkim. Tam jest naprawdę pięknie, a do tego i mądrze - sprawdź, czy Twój blog jest komercyjny.

* Internetowe.xyz to strona, na której jest masa przydatnych treści. Co prawda ostatnia aktualizacja miała miejsce w czerwcu, ale czytania jest bardzo dużo. Wyselekcjonowałam swoją piątkę:

Spodobało się? Udostępnij dalej lub daj lajka. Nie bądź sknera.