Graficzny kreator scen do pobrania

15 paź 2015

Darmowy graficzny kreator scen do pobrania
Już teraz pobierz swój graficzny kreator scen, zupełnie za darmo! Dzięki niemu możesz tworzyć własne sceny bez większego wysiłku. Kilka kliknięć i gotowe!
Ekscytacja sięga zenitu! Stres depcze jej po piętach, bo każdy twórca w momencie premiery ma pewne obawy typu „przyda się komuś?”,  „spodoba?”. Nigdy nic nie wiadomo, ale jestem pełna nadziei, że z przyjemnością będziecie korzystać z graficznego kreatora scen. W ostatniej chwili może Was wybawić od braku zdjęcia do wpisu. Sceny z użyciem grafik nadadzą jeszcze większej wyjątkowości blogowi/stronie/projektowi lub po prostu będziecie się dobrze bawić przy rozmieszczaniu elementów.

CZYM JEST GRAFICZNY KREATOR SCEN?

To nic innego jak zbiór (folder) z pojedynczymi grafikami, które można dowolnie łączyć przy użyciu programów graficznych.

JAK POWSTAŁ GRAFICZNY KREATOR SCEN?

Osoby, które śledzą mój profil na Facebooku, wiedzą, że jakoś pod koniec sierpnia zaczęłam na własną rękę uczyć się grafiki wektorowej w programie Inkscape, który bagatela mam zainstalowany od 2013 roku. Po stworzeniu kilku, mało skomplikowanych kolekcji grafik, zaczęłam wymagać od siebie więcej. W ten sposób powstawały kolejne elementy składające się na zawartość folderu. 

CO ZAWIERA FOLDER?

Darmowe grafiki do pobrania, do użytku komercyjnego.150 elementów:
-  licencja 
- 140 pojedynczych grafik z przezroczystym tłem w formacie PNG
- 2 tła drewniane
- 7 gotowych scen bez napisów o wymiarach 850x505 pixeli (do użycia zaraz po pobraniu)

W JAKIM PROGRAMIE MOGĘ TWORZYĆ SCENY? INSTRUKCJE

Z tych, co znam, to GIMP (darmowy), Photoshop i PhotoScape (darmowy). Najmniej polecam PhotoScape, ponieważ przy skalowaniu obiektu tworzy się wokół niego nieestetyczna biała obwódka, która trochę mniej razi w oczy na białym tle. Dla tych z Was, którzy nie robili jeszcze czegoś takiego, przygotowałam krótkie instrukcje dla GIMPa i PhotoScape. 

LICENCJA – WAŻNE!

Wszystkie grafiki zamieszczone w folderze „Graficzny kreator scen”, są w pełni darmowe i przeznaczone do użytku komercyjnego. Jedyne czego nie możesz, to wystawiać tych grafik na sprzedaż.

GOTOWE SCENY W PRZYKŁADOWYM UŻYCIU
LINK DO POBRANIA PLIKU
Klikając w poniższy link rozpocznie się automatyczne pobieranie paczki .zip (rozmiar 8,98 MB). Po pobraniu paczkę należy rozpakować, przeciągając jej zawartość np. na pulpit.

Pobierajcie, bawcie się, korzystajcie do upadłego! Będzie mi miło, jeśli przy swojej pracy oznaczycie mnie na Facebooku @madllenblog, ponieważ chciałabym zobaczyć co udało Wam się wyczarować :) W razie jakichkolwiek pytań śmiało piszcie. Powodzenia! :)