Złote i srebrne strzałki do pobrania

7 wrz 2015

silver and gold arrows for download, srebrne i złote strzałki do pobrania
Tegoroczne lato upłynęło pod znakiem złotych i srebrnych tatuaży. Skoro to taki hit, to pomyślałam, że zechcecie dodać do swoich zdjęć lub projektów strzałki w tych kolorach. Kolekcja do pobrania za darmo.
Przy okazji zdradzę Wam pewien sekret - kiedy mam już przygotowany materiał do publikacji, to ogromnie ciężko jest mi wytrzymać z wciśnięciem "Opublikuj" do daty, którą sobie założyłam. Powiedzcie, że nie tylko ja tak mam ;) Tym razem oddaję w Wasze ręce taki zestaw:
20 strzałek w wersji złotej i srebrnej. Zestaw jest zapakowany w paczkę .rar (rozmiar 2,96 MB). Wszystkie grafiki są w dużych rozdzielczościach na przezroczystych tłach w formacie .png. Całość udostępniam Wam za darmo, możecie korzystać z nich komercyjnie (licencja CC0) i udostępniać link do tego wpisu celem polecenia. Klikając w poniższy link rozpocznie się automatyczne pobieranie pliku z mojego Dysku Google. Po pobraniu paczkę należy rozpakować.


Pomocny może okazać się wpis o pracy na warstwach w GIMPie - przejdź do wpisu.

Życzę miłego użytkowania! :) Jeśli coś stworzycie z użyciem tych elementów, to będzie mi miło jeśli do wpisu na Facebooku dodacie hashtag #madllenblog lub mnie oznaczycie @Madl-len - po tym do Was trafię.