Jesienne tapety na telefon do pobrania

17 wrz 2015

Jesienne tapety na telefon do pobrania za darmo
Jesienne tapety wkraczają na bloga zanim jeszcze rozpoczęła się kalendarzowa jesień. Myślę, że tydzień przed jej startem, to dobry czas, by zacząć się oswajać z myślą jeszcze krótszych dni i bardziej kapryśnej pogody - choć ta do tej pory miło zaskakuje.


Motywacyjne tapety na telefon cieszą się niesłabnącą popularnością pobrań. Cieszę się bardzo, ale jednocześnie szkoda, że tak mało osób ma chęć podzielić się swoją opinią o nich w komentarzu. Każdy znak jest motywujący - nawet negatywny, bo wiem, że muszę coś poprawić, a już ten pozytywny to najlepsza nagroda dla mnie jako autorki grafik. Co w tym wydaniu tapet? Przewaga stonowanych jesiennych kolorów i proste formy. 
Są to grafiki wektorowe, które możecie pobrać na własny użytek (nie do sprzedaży) z mojego Dysku Google. Po kliknięciu w link z nazwą rozpocznie się automatyczne pobieranie. Tapety są zapisane w formacie PNG, który jest obsługiwany przez większość telefonów. W razie gdyby Wasz telefon nie wyświetlał pobranej tapety wystarczy zmienić format na JPG (w jakimkolwiek programie graficznym) lub napisać do mnie na maila, a wtedy prześlę grafikę w zmienionym formacie.

Życzę miłego użytkowana i czekam na Wasze wrażenia w komentarzach. Ciekawa jestem czy macie swojego jesiennego faworyta - na moim ekranie zamieszkały kropki :)


Te przyciski czekają na spotkanie z Twoją myszką ;)