Jesienne grafiki do pobrania + BONUS

2 wrz 2015

Jesienne grafiki do pobrania
Po czasie wakacyjnym czuję się tak pozytywnie naładowana, że w przypływie tej energii wzięłam się za spełnianie kolejnych punktów z listy postanowień noworocznych. Przyszedł czas na doskonalenie swoich umiejętności i poznawanie programów do grafiki wektorowej. W rezultacie powstały grafiki, które możecie pobierać za darmo!


Jesień jest tuż tuż, dlatego tematyka grafik jest z nią powiązana. Elementy widoczne na powyższym zdjęciu + bonus zapakowałam do paczki .zip (rozmiar 967 KB). Wszystkie grafiki są w dużych rozdzielczościach na przezroczystych tłach w formacie .png. Całość udostępniam Wam za darmo, możecie korzystać z nich komercyjnie (licencja CC0) i udostępniać link do tego wpisu celem polecenia. Klikając w poniższy link rozpocznie się automatyczne pobieranie pliku z mojego Dysku Google. Po pobraniu paczkę należy rozpakować.


Pomocny może okazać się wpis o pracy na warstwach w GIMPie - przejdź do wpisu.

Życzę miłego użytkowania! :) Jeśli coś stworzycie z użyciem tych elementów, to będzie mi miło jeśli do wpisu na Facebooku dodacie hashtag #madllenblog lub mnie oznaczycie @Madl-len - po tym do Was trafię.