ORLY - OUI z kolekcji Holiday Soriee

23 sie 2015

Orly, OUI, Holiday Soriee
Elegancki, wielowymiarowy, kosmiczny, zaskakujący - taki jest lakier OUI od ORLY z kolekcji Holiday Soriee. Choć zimowa kolekcja miała premierę już kilka lat temu, bo w 2011 roku, to warto ponownie zwrócić ku niej wzrok.


OUI to multikolorowy schimmer o pół-transparentnej fioletowej bazie, który do krycia takiego jak na zdjęciach, potrzebuje dwóch warstw (zdjęcia bez topu nabłyszczającego). Konsystencja rzadka, ale nie rozlewająca się na skórki. Zmywanie nie jest tak problemowe jak przy zwykłych lakierach brokatowych - wacik się nie strzępi. Pędzelek długi, dzięki czemu przy długich paznokciach dobrze się nim maluje. Choć jest to lakier , który swą urodą pasuje bardziej na imprezy czy święta, to chętnie łączyłam go z ON THE EDGE. Nosząc ten lakier na paznokciach, mam wrażenie jakbym miała na płytce gwiezdny pył, a każda migocząca drobinka miała spełnić moje życzenie. Mam chęć wypróbować go na czarnej bazie, ale to propozycja bardziej wieczorowa - pokażę z pewnością rezultaty. Nazwa pochodzi z j. francuskiego i po prostu oznacza "tak". Jak można się domyślić - jestem bardzo na TAK! :)


Tak prezentuje się cała kolekcja. Przyznać trzeba, że jest bardzo zjawiskowa. Mam też świetną wiadomość dla tych z Was, które chciałyby posiąść któryś z lakierów. Obecnie trwa wyprzedaż i lakiery te można nabyć na stronie orlybeauty.pl za 15, 01 zł za butelkę 18 ml (oprócz Ma Cheri, który jest w standardowej cenie).
fot.screen ze strony orlybeauty.pl

Który lakier z kolekcji podoba Wam się najbardziej? Macie któryś w swoich zbiorach, czy dopiero skorzystacie z wyprzedaży?


Produkt otrzymany w ramach współpracy z marką Orybeauty.