Internet na 6+/ #14 - o komentarzach, zarabianiu, kreatywnym CV i wielu innych + LINKOWE PARTY

7 maj 2015


Pozwólcie, że nim podzielę się linkami, zdmuchnę kurz z tego cyklu. Czas nadrobić ten czas - zapraszam do artykułów, które warto poznać.


Zaczniemy mocnym tematem - (nie)zarabianie na blogu. "Dlaczego nie powinnaś zarabiać na blogowaniu" to krótki, ale treściwy post Uli Phelep. Osobiście nie czuję się dojrzała blogowo, by przyjmować tego typu propozycje. Może kiedyś się to zmieni...

"Inspiracje graficzne - kreatywne CV" powiem szczerze, że niektóre przykłady są naprawdę interesujące i na pewno wykorzystałabym którąś z subtelniejszych wersji, a Wy?

"Strony, które pomogą w dobieraniu fontów" - absolutnie hit! Teraz każdy projekt będzie wyglądał o wiele lepiej. Szczególnie upodobałam sobie WORDMARK, który wyświetla wpisane słowo w fontach zainstalowanych na komputerze.

"Jak pozycjonować bloga? Pobierz darmowy e-book" Dorota włożyła w jego przygotowanie mnóstwo pracy! Czynię ukłony w jej stronę. Teraz Wasz blog może być bardziej widoczny dla potencjalnych Czytelników.

"Nie komentujesz? Nie znasz życia"  - tekst, po którym wyciągnęłam dwa wnioski;
1. Zdecydowanie za mało komentuję u innych, choć sama oczekuję większego odzewu u siebie. Czas nad tym popracować.
2. Mam wstydliwych lub zaganianych Czytelników. Dajcie znać, że jesteście. 

"Rzeczy, które chciałabym wiedzieć na początku blogowania" - wpis, który zdecydowanie dodał mi otuchy. Jestem ciekawa jak podziała na Was.

"Jak przetrać kryzys blogowania" no tak... ile jeszcze takich kryzysów będę miała to nie wiem, ale mam nadzieję, że jak najmniej - Wam również tego życzę :)

"Mniszek lekarski dla urody - 6 nietypowych zastosowań"  po tym poście z pewnością inaczej spojrzycie na mniszka. Może zrobicie tonik lub miód?

"Ulubione lokale w Gdańsku - przegląd subiektywny" - choć przegląd subiektywny, to zdecydowanie bardzo pomocny dla osób takich jak ja, czyli planujących swoją pierwszą wizytę w tym mieście.

Ode mnie to tyle. Jestem ciekawa czy znacie już któryś z powyższych tekstów? Macie swojego faworyta?
_________________________
Czas na Was i linkowe party, nowość na blogu, która bardzo spodobała mi się u innych blogerów. Na czym to polega? Wklejacie w komentarzu link do swojego najlepszego wpisu z ostatniego miesiąca, lub link do wpisu z innego bloga. Oddaję Wam pole do działania :)