SHARE WEEK 2015 - polecam 3 najlepsze blogi

19 mar 2015

Już w lutym dopadło mnie pytanie "kiedy czas na share week?". Byłam pełna strachu, że przegapiłam ten magiczny tydzień organizowany przez Andrzeja Tucholskiego z bloga jestkultura.pl. Kamień spadł z serca! Miałam zatem miesiąc, by przemyśleć jakie blogi dziś polecić.Jeśli jeszcze nie znacie całej inicjatywy, poniżej zamieszczam tegoroczne zasady:
- Na swoim blogu / vlogu publikujesz materiał, w którym polecasz trzech innych autorów
- Kryterium jest jakość, “ważność” danego blogera w Twoim życiu, jego lub jej wpływ na Twoje życie, efekt “wow” i inne niezwiązane z zasięgami sprawy
- Link do swojego materiału-polecenia wrzucasz do komentarzy pod tym wpisem
- Swoje polecenia z Twojego bloga/vloga przepisujesz też do formularza w tym wpisie
- Dobrze się bawisz :)


Poniżej znajdziecie blogi, które czytam z wielką przyjemnością. Prowadzone przez osoby z pasją i mnóstwem świetnych pomysłów. Kolejność alfabetyczna, a co! :)

ON, czyli osoba niepełnosprawna. Często spotykam się z myśleniem, że osoby niepełnosprawne to ludzie bez większych ambicji, a w dodatku prowadzą tryb życia pijawki. Wszystko oczywiście jest uwarunkowane stanem zdrowia i podejściem do życia, ale powiedzenie "chcieć, to móc" idealnie opisuje nastawienie autora. Piotrka znam osobiście, dlatego z pełną odpowiedzialnością polecam Wam jego blog. Zapraszam Was serdecznie do zapoznania się z jego historią, oraz zachęcam do śledzenia procesu budowania domu. Psst! Czytanie polecam zacząć od poznania postaci oraz idei

Blog Weroniki obserwuję od dłuższego czasu, śledząc cały proces przeistaczania się bloga w motyla. Każdy z wpisów jest dopracowany w najmniejszym szczególe. Poza tym Weronika w swym pisaniu ma taki luz, którego jej zazdroszczę :) Można się wiele od niej nauczyć.

zyj-kochaj-tworz.pl
Znacie blog Karoliny? To osoba, która aż kipi od ciekawych pomysłów! Na jej blogu znajdziecie wpisy z pomocą blogową, ciekawe DIY czy choćby tematykę rozwoju osobistego. 
____________________________

Znaliście już któryś z wyżej wymienionych blogów? Dołączycie do SHARE WEEK? Jakie blogi najchętniej czytacie?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz