Key Lime Twist z wiosennej kolekcji SUGAR HIGH od ORLY

13 mar 2015

Orly, Sugar High, Key Lime Twist

Domyślam się, że pewnie większość z Was już widziała ten lakier. Zapewniam, że zobaczycie go jeszcze nie raz, bowiem Key Lime Twist stał się niekwestionowanym faworytem tej kolekcji dla wielu kobiet - moim także :)
Kiedy w mojej skrzynce mejlowej wylądowała wiadomość z propozycją współpracy z marką Orly, wiedziałam, że wybór padnie między innymi na tą neonową, lekko rozbieloną limonkę. Nie jest to moje pierwsze spotkanie z lakierami tej marki, dlatego najpierw skupię się na zawartości butelki, a następnie na niej samej.
Orly, Key Lime Twist


WYKOŃCZENIE, KONSYSTENCJA, KRYCIE
Wykończenie kremowe, czyli nawet z lupą nie doszukacie się najmniejszej, błyszczącej drobinki :) Nie wiem czemu, ale spodziewałam się konsystencji gęstej, lecz nie sprawiającej kłopotów przy malowaniu. W rzeczywistości lakier jest dość rzadki, przy czym nie rozlewa się na skórki. Krycie przy tego typu kolorach i konsystencji może sprawiać kłopot. Radzę malować zdecydowanymi ruchami, ponieważ lakier szybko wysycha. Przy zbędnych ruchach pędzelkiem można nabawić się niepotrzebnych prześwitów. Na zdjęciach widzicie 3 cienkie warstwy (czego nie robi się dla koloru ;)) bez top coatu. Myślę, że jak już oswoję się z tym lakierem, to wystarczą 2 warstwy. Co do samego koloru - będzie idealny na lato! Pięknie podbije opaleniznę dłoni.
Orly, Key Lime Twist, Sugar High, swatch, neon nails

Orly, Key Lime Twist, Sugar High, swatch, neon nails

Orly, Key Lime Twist, Sugar High, swatch, neon nails

Orly, Key Lime Twist, Sugar High, swatch

BUTELKA I PĘDZELEK
Jak wspomniałam na wstępie, z lakierami Orly miałam już styczność. Posiadam 3 mini lakiery (5,3 ml) z kolekcji I LOVE NAILS 2013. W momencie kiedy zobaczyłam pełnowymiarową butelkę zrobiłam "WOW". To aż 18 ml kolorowego szczęścia! Dla porównania wielkości przystawiłam obok lakier LA VIDA LOCA. Tak między nami, zdradzę Wam, że miałam mały kłopot z objęciem butelki w taki sposób, by paznokcie były dobrze widoczne ;) Jest naprawdę spora! Pędzelek długi i wąski. Na duży plus gumowa nakrętka, która nie ślizga się w dłoni.
Orly, Key Lime Twist, La Vida Loca

Orly, SUGAR HIGH, Key Lime Twist, brush
Lakier można nabyć na stronie Orly - www.orlybeauty.pl

głosowanie, ORLY, Key Lime Twist
Key Lime Twist walczy  o tytuł “Glammies 2015. Wybór czytelniczek”
Codziennie (do 19 marca) możecie oddawać 5 głosów na ten lakier - na stronie modelki.glamour.pl/glammies/najlepszy-lakier-do-paznokci - i wygrać jeden z 30 zestawów kosmetyków. 
A tak prezentuje się cała wiosenna kolekcja (źródło: orlybeauty.pl)
Orly, wiosenna kolekcja, lakiery

Co myślicie o Key Lime Twist? Może przypadł Wam do gustu inny lakier z tej kolekcji?

Produkt otrzymany w ramach współpracy z marką Orly
Facebook/OrlyBeautyPolska - - - Instagram

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz