Walentynkowy manicure z Silcare THE GARDEN of COLOUR 23 oraz MIYO Glitzy Gold

28 sty 2015

 Do Walentynek jeszcze sporo czasu, ale dzisiejsza propozycja, którą chcę Wam pokazać nie jest ściśle związana z tym dniem. Nie ma tu motywu serduszek i tym podobnych, dlatego można odtworzyć ten manicure na inną okazją lub tak po prostu - na co dzień. Zapraszam do dalszej części :)


 Przy okazji napiszę kilka zdań na temat wykorzystanych lakierów. Silcare THE GARDEN of COLOUR mini 23 ma kremowe wykończenie, kryje przy dwóch warstwach i pięknie błyszczy! Dowodem tego jest powyższe zdjęcie, które nie ma ani kropelki topu nawierzchniowego. Piękny, prawda? Kupić możecie go stacjonarnie w sklepach Silcare lub w e-sklepie.
Silcare THE GARDEN of COLOUR mini 23


MIYO 03 "GLITZY GOLD"
 MIYO 03 "GLITZY GOLD" to cudowna mieszanka złotego brokatu w dwóch rozmiarach - drobny pyłek i większe okrągłe heksy. Mimo tego świetnie nadaje się do dodania elegancji całemu zdobieniu. Mam chęć połączyć ten lakier z czernią, ale jeszcze nie mam konkretnego pomysłu. 
MIYO 03 "GLITZY GOLD"
 Zdobienie wykonałam tylko na serdecznym. Użyłam do tego naklejki wodnej - arkusz możecie kupić dokładnie tutaj - a także małego, złotego ćwieka. Całość pokryta topem z essence (sealing top coat).
MIYO 03 "GLITZY GOLD"

1 komentarz:

  1. Jaki ładny kolorek!! Świetnie wszystko razem współgra :)

    OdpowiedzUsuń