Blogowe podsumowanie 2014 oraz plany z nim związane w 2015

3 sty 2015

Gdy w Sylwestrową noc dobijała północ, poczułam w sercu lekkie ukłucie - i bynajmniej nie był to zawał. 2014 rok był naprawdę bardzo dobry (na blogu i w życiu prywatnym), ale nie zamierzam spoczywać na laurach! Zobacz z czego jestem dumna i co szykuję, także dla Ciebie.


WZLOTY & UPADKI 2014

Realizując postawione przed sobą cele, zawsze jestem z siebie dumna. Dzięki konsekwencji w działaniu, blog doczekał się własnej domeny oraz szablonu, który po wielu poszukiwaniach nareszcie sprostał moim wymaganiom. Niby takie małe rzeczy, ale dały mi kopa do działania. Energię tą musiałam spożytkować, więc podjęłam się stworzenia serii wpisów o Gimpie i PhotoScapie... Biję się w pierś, że po pewnym czasie zaniedbałam publikację tych postów - to chyba jedyna rzecz, która zalicza się do upadków. Powracając do pozytywnych aspektów, nie mogę nie wspomnieć o najważniejszym wydarzeniu blogowym ubiegłego roku - oddanie do publicznego użytku Planera Blogera. Możecie go pobrać klikając na pasku menu "Planer Blogera". Dziś zamknęłam ankietę. Wiecie co jest zabawne? Niemalże w 90% jestem pewna kto udzielił danej odpowiedzi. Świadczy to o tym, że nie tylko ja daję Wam się poznać, ale także Wy się przede mną otwieracie. Dziękuję za ogrom tych pozytywnych słów, które przesłaliście! Jesteście niesamowici :)

2014 W LICZBACH

  • 5046 - tyle wyświetleń na tę chwilę odnotował najpopularniejszy wpis roku (DOM "DO GÓRY NOGAMI" MIELNO/UNIEŚCIE)
  • 267 - tyle osób wkroczyło w Nowy Rok z blogiem (Dziękuje, że jesteście!)
  • 11 - po lipcu zaczęły spływać propozycje współpracy z blogiem. Od barterowych przez płatne - wszystkie odrzuciłam. Nie czuję jakoś klimatu współprac. Widocznie to nie ten czas. 
  • 132 - tyle wpisów pojawiło się przez cały 2014 rok


WIZJE 2015

Skoro wspomniałam o Gimpie i PS, to muszę zaznaczyć, że wrócą. Prywatnie założyłam sobie (i już powoli realizuję), iż w tym roku przyswoję trochę wiedzy z zakresu grafiki wektorowej oraz korzystania z Inkscape. Program mam już zainstalowany od (uwaga!) roku, tablet graficzny aż się prosi o częstsze używanie. Jak to się ma do bloga? Chciałabym podzielić się z Wami stronami, z których można wyciągnąć nieco wiedzy dla siebie. Ujmując to zwięźlej - liczę na to, że będziemy się nawzajem motywować :) Nie wiem czy to zaobserwowaliście, ale od dłuższego czasu prym na blogu wiodą wpisy paznokciowe. Zamierzam dalej podążać tym torem, ponieważ mam z tego wiele frajdy. Mam jeszcze kilka planów w zanadrzu, lecz przyjdzie na nie odpowiedni czas ;)

Mam nadzieję, że zarówno Wasze jak i moje  zamysły, nie znikną gdzieś wśród codziennych obowiązków. Trzymam kciuki za Nas!