Świąteczny manicure (serdeczny niewypał) z płytką QA57

27 gru 2014

Świąteczny manicure, płytka QA57

Malując paznokcie dzień przed Wigilią miałam upatrzoną inspirację co do wzoru. Kolorystycznie miało być dużo brązu Golden Rose z serii Classics Glamour 174, trochę szarości z Silcare THE GARDEN of COLOUR mini 79 i złote gwiazdki z płytki, odbite Golden Rose Paris 41. Wszystko było dobrze do momentu stemplowania. Dlaczego "serdeczny niewypał"? Co było moją inspiracją? Już wyjaśniam.

Do takiego zdobienia zainspirowała mnie Anita, a raczej jej wykonanie na paznokciach klientki (tu możecie zobaczyć). Nie chciało mi się bawić we frencha. Postawiłam na brąz i szarość, która w buteleczce wygląda jak cappuccino. Serdeczny paznokieć miał pokrywać całopaznokciowy gwiazdkowy wzór z innej płytki niż w tytule, a na pozostałych miały pojawić się pojedyncze malutkie gwiazdki z cyrkonią w środku. 

Niestety, złote gwiazdki na serdecznym nie wyszły. Złoty lakier z GR Paris był tak mało widoczny, że zdobienie okazało się być jak statek widmo ;) Stąd ten serdeczny niewypał, a jak na złość na zdjęciach widać to złotko. W rezultacie na wszystkich zrobiłam białe gwiazdki, które były jak ta kropka nad "i". O samych płytkach, które kupiłam zrobię inny post, ale generalnie to były bardzo dobrze wydane pieniądze. Już nie przedłużając zapraszam na zdjęcia zdobienia, które noszę już 5 dzień (zdjęcia z dziś, czyli dnia piątego, a lakier w stanie idealnym! tylko te cyrkonie odpadły, bo nie pokryłam ich topem tylko dlatego, że po nim tracą na połysku) i zaraz zabieram się za tworzenie nowego.
Świąteczny manicure, płytka QA57

Świąteczny manicure, płytka QA57

Świąteczny manicure, płytka QA57

Brak komentarzy: