Silcare THE GARDEN of COLOUR mini 27 - lakier idealny na święta cz. 1

16 gru 2014

Silcare THE GARDEN of COLOUR 27
 Niby każdy lakier nadaje się do ozdobienia paznokci, ale nie wszystkie z nich w butelce mają zamknięte ten wyjątkowy klimat. Lakiery, które w najbliższych wpisach chcę Wam pokazać są wyposażone w magiczne dodatki. Dodatki, które świetnie wpasowują się w klimat nadchodzących Świąt.


Silcare THE GARDEN of COLOUR mini 27
 Nie ważne czy paznokcie krótkie czy długie, ale pomalowane wyglądają o niebo lepiej. Realizując  wygrany bon zakupowy nie miałam absolutnie żadnych wątpliwości co to tego, że ten lakier wyląduje w koszyku. 
Silcare THE GARDEN of COLOUR mini 27
 THE GARDEN of COLOUR mini o numerze 27 to mieszanka różnych drobinek, które przy świetle migocą jak szalone.  Wszystko to zamknięte w 9 ml buteleczce z wąskim pędzelkiem. Krycie od 2 do 3 warstw. Jeśli nałożymy bazowy brązowy lakier i cienką warstwę tego, może stać się on delikatną mgiełką. Ze zmywaniem nie ma ogromnego problemu jak w przypadku standardowych brokatowych lakierów. Tutaj tylko niektóre większe drobinki potrafią uczepić się tak mocno płytki, że trzeba mocniej potrzeć wacikiem. Po wszystkim wokół na palcach rozkręca się niezła impreza - wszystko w drobinkach! :) Jeśli chcecie go kupić wystarczy kliknąć tutaj i przeniesie Was do e-sklepu, ale możecie kupić go także stacjonarnie. Obecna cena to 5,99 PLN. 

Dodatkowo teraz Silcare ma akcję "Świąteczny rabat", gdzie możecie dostać nawet -50% na wybrany produkt. Nie byłabym sobą gdybym nie skorzystała. Zamówiłam lakiery hybrydowe i specjalne płyny. Taki świąteczny prezent od siebie dla siebie :) A teraz zapraszam na zdjęcia.
Silcare THE GARDEN of COLOUR mini 27

Silcare THE GARDEN of COLOUR mini 27

Silcare THE GARDEN of COLOUR mini 27

Silcare THE GARDEN of COLOUR mini 27