Prezent dla Ciebie - Planer Blogera 2015 do pobrania

6 gru 2014

Mam dla Ciebie wyjątkowy prezent. Od dziś Twoje blogowanie będzie bardziej zorganizowane, posty dopracowane a pomysły w jednym miejscu. Już teraz poznaj historię powstania planera, funkcje i pobierz go dla siebie - zupełnie za darmo!

JAK ZRODZIŁ SIĘ POMYSŁ
Swoje pomysły blogowe zapisywałam gdzie popadnie: w telefonie, na laptopie, pojedynczych karteczkach czy w notesie. Ciężko było to później ogarnąć. Też tak masz? 
Myślałam, że znajdę gotowe rozwiązanie ale nic z tego! "Potrzeba matką wynalazku"...
Pewnego dnia przeglądając Facebooka dostałam powiadomienie o poście w grupie kursu "Blogowanie z pasją". Kasia (koniecznie poznaj jej bloga Sosnowa11 :)) napisała, że znalazła kalendarze w wersji elektronicznej, które posłużą jej do planowania publikacji na bloga. Okazało się jednak, że musiała je dostosowywać - idealne nie były. Długo nie myśląc zaproponowałam wspólne stworzenie wyjątkowego planera dla blogera. I praca ruszyła! Nie miałyśmy grupy testowej, więc wcielałyśmy się w adwokata diabła i marudnego klienta. Wyszłyśmy z tego całe, a wraz z nami planer :)

CO ZNAJDZIESZ W NASZYM PLANERZE
Kalendarz całoroczny i 12 arkuszy na poszczególne miesiące. Znajdziesz w nich rubrykę na wpisanie swoich pomysłów, a także gotowe pomysły na wpisy od Uli Phelep. Nie zabrakło też miejsca na zaplanowanie publikacji w portalach społecznościowych, zapiski związane z uczestniczeniem w życiu blogosfery oraz "utrzymaniem i konserwacją" bloga.
Stworzyłyśmy dwie wersje: Excel - do wielokrotnej edycji według własnych potrzeb - oraz PDF - do druku, specjalnie dla lubujących się w wersjach papierowych. Czy wersje się różnią? Minimalnie. Różnica polega na tym, że Excel ma w styczniu podane przykłady jak wypełniać rubryki (możesz je usunąć), a PDF w tych miejscach ma puste pola by nie przeszkadzały Ci w zapisie.

PLIKI DO POBRANIA
Pobierz Excel i przerabiaj jak tylko zechcesz, lub pobierz PDF i ciesz się drukiem!

Jeśli planer Ci się spodobał i chcesz o nim napisać na portalu społecznościowym, użyj hashtagu #planerblogera

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz