Internet na 6+/ #13 - o publikacji na Facebooku, widżecie na Bloggera oraz świetnych tapetach

4 gru 2014


Zobacz co interesującego ostatnio upatrzyłam w Internecie. Będzie o lepszym zasięgu na Facebooku bez konieczności wykupywania reklam, lepszej jakości zdjęć i wielu innych... Zapraszam i życzę miłego buszowania :)


1. Po wgraniu na bloga zdjęć widzisz, że ich jakość wyraźnie się pogorszyła? Zobacz jak zwiększyć jakość obrazów na Bloggerze.

2. Wydaje Ci się, że masz zbyt dużo "potrzebnych" dodatków na pasku bocznym, a nie chcesz ich usuwać? Przy małej edycji kodu możesz dodać widżet z trzema kartami.

3. Publikując posty na swoim fanpage'u, zachodzisz w głowę co zrobić by zwiększyć ich zasięg bez wykupywania reklam? Poznaj tajemnice Edge Ranka.

4. A skoro jesteśmy już przy Facebooku, dobrze będzie jeśli zapoznasz się bliżej ze statystykami - czyli kiedy publikować na Facebooku?

5. Kto powiedział, że jak jesień to tapety nie mogą być w kwiaty? Paula stworzyła urocze tapety na tablet lub telefon. W moim telefonie królują kokardki ;)

6. Jak tapeta na pulpit to tylko od rudomi.pl! Kocham koty (inne zwierzęta też), kocham Rude i kocham ich tapety. Magda przygotowała 4 propozycje tapet z kalendarzem na grudzień. Przygarnęłam "Rude w lesie". A Ty, na którą wersję się skusisz?