Smaczki z Google Analytics - czyli jak ludzie trafiają na bloga

10 lis 2014

Bardzo lubię tego typu wpisy na innych blogach. Nie ukrywam, że nie raz uśmiałam się do łez! Z racji luźniejszego dnia, postanowiłam wyłapać takie "smaczki" ze swojego konta Google Analytics i podzielić się nimi z Wami. No to lecimy! :)

* - zachowanie oryginalnej pisowni

*oczojebny pomarańcz jak zrobić w gimpie

Pierwsze co mi przyszło do głowy? To, że te wyszukiwanie musiało pochodzić od lakieromaniaczki prowadzącej bloga. A jak pytałam pod wpisami z GIMP'em w roli głównej, w czym mogę pomóc to nieliczne niewiasty się odzywały. Teraz wiem, że wpis o nasyceniu kolorów trzeba zrobić.

*ikony do obrania

Obierałam już warzywa i owoce, ale ikony? Nie... ;) 

*ile rzeczy do makijazu ma minimalistka

Niestety, kosmetyczną minimalistką nazwać siebie nie mogę. Wezmę jednak to pytanie na "babski rozum". Minimalizm = minimum - kosmetyczne minimum to po jednym kosmetyku z każdej kategorii, ale jakie są realia może zdradzić tylko (prawdziwa!) kosmetyczna minimalistka.

*człowiek nie jest arcydziełem

Trzeba się z tym pogodzić. Nie jest i nigdy nie będzie, bo według definicji arcydzieła z Wikipedii:

Arcydzieło - dzieło kultury, które zostało uznane przez odbiorców lub publiczność w pewnym dłuższym okresie za wyróżniające się na tle innych dzieł (literatury, muzyki, filmu, sztuk plastycznych) lub za doskonałe w swoim gatunku.

A człowiek nie jest dziełem kultury :)

*mielno adres sklepu seksszop

No i co ja mam napisać? ;) Nie odwiedzam takich sklepów, nawet nie wiedziałam, że w Mielnie takowy jest, nie wspominając o adresie... "Szop" jedynie kojarzy mi się ze zwierzęciem - szopem praczem. Jednego jestem pewna, osoba, która trafiła przez to na mojego bloga musiała się rozczarować, ponieważ odesłało ją do wpisu o piernikowej chacie do zwiedzania :)

*organizer na pralkę

Próbuję to sobie wyobrazić... i co? Że każda śrubka do odpowiedniej przegródki? Przed każdym praniem skręcać, a po nim rozkręcać?

Jestem ciekawa co zaskakującego pojawiło się w Waszych wyszukiwanych słowach kluczowych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz