Wieści miesiąca: LISTOPAD 14 + zapowiedź prezentu dla blogerów

30 lis 2014


Czas na kolejne podsumowanie. Listopad upłynął pod wyjątkowo ponurą pogodą, przez to również i mniej mnie było na blogu. Mimo wszystko "coś" napisałam i jeżeli ominął Cię któryś wpis, to teraz jest najlepszy czas na na nadrobienie zaległości. Jeśli jesteś blogerem, to na koniec wpisu mam dla Ciebie zapowiedź pewnego prezentu Mikołajkowego.


Szukasz idealnego lakieru na jesień, zimę czy wieczorne wyjście? "Sensique 163" świetnie się do tego nada. Z całą odpowiedzialnością mogę napisać, że to jeden z moich ulubionych lakierów.

Nie zabrakło także wpisu z cyklu "Internet na 6+". Było w nim m.in. o obiektywach do smartfonów czy też o fotografii produktowej. Na pewno znajdziesz tam coś dla siebie :)

Najmilej wspominam wpis, w którym napisałam o tym "jak ludzie trafiają na bloga". Można się pośmiać ;)

W odpowiedzi na wyzwanie Kasi, otworzyłam się trochę. Popełniłam wpis z "11 odpowiedziami, dzięki którym możesz poznać mnie bliżej".

Mimo wszystko najważniejszym wpisem w tym miesiącu był ten, w którym odpowiedziałam na pytanie "czy warto kupić namiot do fotografii bezcieniowej z oświetleniem?". Podałam też linki do tańszych alternatyw. Prawdopodobnie dzięki nim będzie Ci łatwiej fotografować w tej jesienno-zimowej ciemnicy.

Na koniec kilka słów o lakierze, który miał dawać efekt 4D (żelowe paznokcie). "Bell 4D 02" oprócz koloru i wysokiego połysku, nie ma zbyt wiele do zaoferowania.

Miłej lektury! :)
_____________
A teraz to, co prawdopodobnie skłoniło Cię do kliknięcia w tytuł wpisu. Prezent dla WSZYSTKICH BLOGUJĄCYCH osób! Już w Mikołajki, równo o godzinie 10:00 na blogu pojawi się post, w którym udostępnię "coś" nad czym pracowałyśmy z Kasią (tak, tą od 11 pytań) przez cały ten miesiąc. "Coś" co pomoże Ci w prowadzeniu Twojej małej, wirtualnej przestrzeni. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz